آشنا با فروشگاه اینترنتی تک دیل

تک دیل (Tak dealیا Takdeal) اولین بازار اینترنتی (marketplace) بومی سازی شده ایرانی در جهت  خرید و فروش بی واسطه می باشد که  در سال ۲۰۱۷ میلادی  راه اندازی شد. 
تک دیل یک بازار آنلاین است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش به صورت مزایده (حراجی) و مزایده پلاس (فروش فوری) در سرار نقاط ایران بپردازند و برای  کاربران این فرصت را فراهم کرده که در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
تک دیل یک بازار آنلاین خاص در نوع خود می باشد، که افراد می توانند در آن اجناس خود چه نو یا دست دوم ، که دربر گیرندی طیف وسیعی از اجناس کوچک تا بزرگ ( که شامل خودرو و املاک نیز می باشد) می شود ، را خرید و فروش نمایند. 
این سایت خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند. 
 
تفاوت بازار آنلاین تک دیل با فروشگاههای اینترنتی (آنلاین) چیست: 
 
فروشگاه اینترنتی عمدتاً اجناس و محصولاتی خود را که در سایت برای فروش عرضه می نماید و در فروشگاه اینترنتی خریداران خود نمی توانند جنسی را برای فروش بگذارند و فقط معمولاً خود فروشگاه آنلاین به صورت عمده فروشی اجناس را خریداری می نمایند تا به صورت خورده فروشی از طریق سایت خود به فروش برسانند، اما بازار های آنلاین از جمله تک دیل  خود محصول و اجناسی را برای فروش ارائه نمی دهند، بلکه مکانی را در جهت خرید و فروش بی واسطه فراهم می نمایند، به این روش که فروشندگان اجناس خود را برای خرید در سایت می گذارند که می توانید به روش های مختلف از جمله مزایده (حراجی) یا فروش عادی باشد و خریداران اجناس را از خود فروشنده خریداری می نمایند، بعداز تایید طرفین  معامله انجام می گیرد که طبق آن مبلغ فروش به فروشنده پرداخت و کالای توسط فروشنده به خریدار تحویل داده می شود. 
بازار آنلاین تک دیل نوعی روش برای ساده سازی روند خرید و فروش اجناس ، محصولات و املاک می باشد و تک دیل با روشی بسیار ساده یک بازار آنلاین ایرانی را در اختیار فروشندگان وخریداران قرار داده است.
 
روش مزایده در تک دیل چگونه است :
 
اگر قصد دارید اجناس و املاک خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش می باشد که در جهان بسیار محبوبیت دارد و همچنین روشی بسیار جالب جهت جذب مشتری و بازاریابی می باشد، که ایجاد انگیزه برای رقابت جهت خرید می نمایید. در ضمن مزایده بهترین روش جهت خرید و فروش بی واسطه (مستقیم) در جهان شناخته شده است. 
تک دیل به فروشندگان این امکان را می دهد، که به مخاطبین بیشتر و مشتریان جدید دسترسی پیدا نمایند. در تک دیل خود فروشندگان شرایط مزایده را از جمله روش ارسال، طریق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمایند.
خریداران می تواند در تک دیل به مبلغ مناسب تری از طریق خرید مستقیم (بی واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خریدار نمایید و همچنین شرکت در مزایده های تک دیل خود هیجان انگیز می باشد. 
ثبت نام ، شرکت در مزایده های تک دیل و ارائه پیشنهاد جهت خرید به صورت رایگان می باشد و فقط در پایان مزایده در صورت برنده شدن باید مبلغ مزایده را جهت خرید پرداخت نمایید.
روش برگذاری مزایده ها در تک دیل به این صورت می باشد، که مزایده ها در مدت زمان معینی که به بوسیله فروشنده مشخص شده است برگزار می شوند و فروشنده با قیمت پایین (حداقل مبلغ) شروع به برگذاری میکند. خریدارن باید برای شرکت در مزایده مبلغ بالاتری از مبلغ کنونی پیشنهاد دهند، مزایده ها با قیمت صعودی شروع می شوند و داوطلبان با یکدیگر برای خرید رقابت می کنند و هر پیشنهاد بعدی باید بالاتر از قبل باشد، که در پایان مدت زمان مزایده اجناس یا املاک به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود.
 
مزایده پلاس در سایت تک دیل چیست :
 
مزایده پلاس در بازار آنلاین تک دیل روش دیگری از مزایده می باشد، که در این نوع مزایده به همراه مزایده عادی امکان فروش فوری فراهم گردیده. که در این روش مزایده فروشنده می تواند قیمت فروش مدنظر خود را اعلام نماید و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان پایان مزایده با کلیک بر دکمه فوری به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد. با ایجاد مزایده پلاس سعی بر تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم.
 
گارانتی تک دیل چیست :
جهت اطمینان طرفین در مامعله راه های مختلفی وجود دارد، بازار اینترنتی تک دیل در این جهت گارانتی تک دیل را برای خرید و فروش به صورت گزینه آنلاین قرار داده است.
 
فروشندگان با آنلاین نمودن گزینه دریافت وجه از گارانتی تک دیل برخوردار می شوید، تک دیل گارانتی به این صورت می باشد که بعد از زمان مزایده یا خرید فوری (مزایده پلاس) در صورت تایید طرفین برای انجام معامله ، برنده (خریدار ) جهت خرید مبلغ خرید کالا را آنلاین پرداخت می نماید، که به صورت تا تحویل امانت نزد تک دیل می ماند، که بعد از تأیید خریدار مبلغ بلافاصله به حساب فروشنده واریز می شود و اگر مشکلی پیش بیاید چت سه نفر تک دیل بین خریدار ، مشتری و تک دیل برای بررسی و حل سریع مشکل در سایت تک ایجاد شده و طرفین می توانند مدارک خود را ارائه دهند.
 
چگونه فروشگاه خود را در تک دیل راه اندازی کنید:
در سایت تک دیل کاربران می توانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و با عمومی کردن پروفایل شخصی خود فروشگاه آنلاین خود را در تک دیل راه اندازی نمایند. پروفایل شخصی در  تک دیل بازاریابی بهتری را برای فروشندگان و خرید آسان تر  برای خریدار و همچنین ارتباط بین کاربران تک دیل را فراهم می نماید.
_پروفایل شخصی در تک دیل مانند فروشگاه شخصی برای هر فرد عمل می کند. 
_با عمومی کردن پروفایل شخصی خود می تواند، محصولات و اجناس مختلف خود را جهت فروش ارائه دهد.
_ خریداران با رجوع به پرفایل شما می توانند تمامی اجناس و محصولاتی که در تک دیل برای فروش عرضه می کنید را جهت خرید مشاهده نمایند.
_خریداران با دنبال کردن فروشندگان محبوب شان می توانند از  مزایده های جاری آنها همیشه جهت خرید آگاه شوند.
_شرکت در مزایده ها (بید) و  برگزاری مزایده در سایت تک به صورت رایگان می باشد.
 
مزایای و ویژگی های کلیدی تک دیل چیست:
 
 _تک دیل اولین سامانه خرید و فروش بومی سازی شده ایرانی می باشد. 
- سایت تک دیل، ارائه دهندی یکی از محبوب ترین روش های خرید و فروش اجناس در اینترنت می باشد.
- استفاده از تک دیل  روش خوبی برای کسب درآمد، از تمیز کردن گنجه های خود و خلاص شدن از اجناسی می باشد، که شما  دیگر به آنها نیازی ندارید.
- کارکردن با این سایت برای کاربران بسیار ساده می باشد و همچنین دارای سرعت  بالای است. 
- برای خرید یا فروش در این سایت ، باید ثبت نام کنید، اما این فرایند به صورت رایگان است.
- سایت تَک دیل برای شما این فرصت را ایجاد می کند ، که اجناس خود را به دو روش "مزایده" یا "مزایده پلاس" فروش بگزارید .
- همچنین اجناس مورد نیاز خود را با شرکت در مزایده های این سایت خریداری کنید.
- شما می توانید به بهترین قیمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانید.
- برای شروع مزاید  و بازاریابی بهتر است قیمت پایه را  کمتر در نظر بگیرند، که سبب جذب خریداران بیشتری برای رقابت در مزایده کالا ایجاد می نماید.
- فروشندگان می توانند تصاویر و مشخصات کالا را با کیفیت بالا  جهت بازاریابی و فروش ارائه نمایند. 
- همچنین در صورتی که مزایده گزار به قیمت مورد نظر خود نرسیده باشد می تواند مزایده را تمدید نمایید. 
- مزاید پلاس نوعی مزاید به صورت مزاید به همراه فروش فوری است ، که جهت  سرعت بخشیدن به فرآیند خرید و فروش می باشد. 
- خریدارن به به صورت آنلاین می توانند در مزایده های تک دیل شرکت نمایند و با اتمام زمان مزایده اجناس مورد نظر خود را خریداری نمایند.
- هم اکنون خدمات  سایت تک دیل به صورت رایگان ارائه می شود و این سایت وجه را از خریداران و فروشندگان دریافت نمی نمایید

برچسب‌ها: ،

بازدید:

سوالات رایگان پیام نور

سایت سوالات رایگان پیام نور جهت ارائه خدمات کامل به دانشجویان دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات دانشگاه پیام نور را برای هر نیمسال تحصیلی به صورت رایگان در اختیار شما دانشجویان قرار خواهد داد.
بانک جامع سوالات پیام نور، دانلود جدیدترین سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی برای تمامی رشته‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

سوالات حسابداری پیام نور – سوالات رایگان حقوق – سوالات عمومی پیام نور

خدمات سایت نمونه سوالات دانشگاه پیام نور بر اساس موارد زیر می باشد

1 – نمونه سوالات کاردانی دانشگاه پیام نور ، نمونه سوالات کارشناسی دانشگاه پیام نور و نمونه سوالات ارشد دانشگاه پیام نور از نیمسال اول 87-88 تا نیمسال اول و دوم 96 – 97 نمونه سوالات بر اساس رشته تحصیلی و کد درس می باشند در قسمت جستجو کد درس را وارد کنید تا سریعتر به فایل دسترسی داشته باشید

2 – مجموعه آزمونها و سوالات استخدامی برای دانلود و همچنین برای مطالعه آنلاین

3 – مجموعه سوالات مدرسه شامل اول ابتدایی ، دوم ابتدایی ، سوم ابتدایی ، چهارم ابتدایی ، پنجم ابتدایی و ششم ابتدایی ، سال تحصیلی 96 – 97

نمونه سوالات امتحانی و آزمون درسهای آموش قرآن ، کار و فناوری ، تفکر و پژوهش ، ریاضی و ریاضیات تکمیلی ، علوم تجربی و تکمیی ، فارسی ، مطالعات اجتماعی ، نگارش فارسی

4 – آزمونهای راهنمایی شامل هفتم متوسطه اول ، هشتم متوسطه اول و نهم متوسطه اول – نیمسال اول و دوم 96 – 97

پک نمونه سوال و مجموعه آمونهای تستی تشریحی با جواب و پاسخ آمادگی دفاعی ، فرهنگ و هنر ، کار و فناوری ، زبان انگلیسی ، زبان عربی ، دروس تلفیقی و ترکیبی

5 – پکیج نمونه سوال دبیرستان شامل دهم متوسطه دوم ، یازدهم و پیش دانشگاهی متوسطه دوم

سوالات اورجینال و پایان ترم درسهای عربی و زبان قرآن ، دین و زندگی ، هنر ، کارگاه کار آفرینی و تولید ، جغرافیای ایران ، شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، هندسه ، اقتصاد ، منطق ، تاریخ ایران و جهان باستان ، ریاضی و آمار ، جامعه شناسی ، علوم و متون ادبی ، زبان آلمانی و فرانسه ، علوم زمین ، تاریخ شناسی ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، فیزیک ریاضی ، هندسه تحلیلی و جبر خطی ، حساب دیفرانسیل و انتگرال ، ریاضیات گسسته با پاسخ تستی و تشریحی

6 – رشته های ادبیات و علوم انسانی ، ریاضی فیزیک و علوم تجربی
7 – سوالات و آزمونهای اورجینال کنکور سراسری ، آزاد و آزمایشی سال 97
8 – پک آزمونهای اورجینال راهنمایی رانندگی و آیین نامه و کتاب راهنمایی رانندگی
9 – بیش از ۷۰ درصد سوالات سایت رایگان می باشد

نمونه سوالات پیام نور با جواب ، منابع درسی پیام نور ، تاریخ امتحانات پیام نور و جزوات در سوالات رایگان پیام نور قبولی خود را تضمین کنید .

منبع


برچسب‌ها: ،

بازدید:

معرفی سایتی معتبر جهت دریافت بک لینک قوی

برای این که سایت شما بتوانید در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو مطرح و معتبر موقعیت برتری کسب کنید باید به بک لینک های ورودی به سایت خود اهمیت زیادی دهید .

یکی از مهمترین معیارها و حائز اهمیت ترین اولویت ها در بهبود رتبه در نتایج جستجو بخصوص جستجوگر هوشمند گوگل دریافت بک لینک قوی می باشد .
درصورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی کسب کند در نتایج بالاتری از گوگل صعود خواهد کرد .

خرید بک لینک با کیفیت در سایت های مجموعه شیک رنک بسیار نتیجه بخش و تاثیر گذار خواهد بود .


سامانه شیک رنک با در نظر گرفتین کلیه فاکتور های رتبه دهی و حفظ و ارتقا قدرت بک لینک های خود بطور طبیعی و کاملا استاندارد بک لینک با کیفیت در قالب پکیج ها و تعرفه های زیر در اختیار کلیه وبمستران و سئو کاران گرامی قرار دهد .
 

چرا خرید بک لینک از سامانه شیک رنک :
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
- و..

برای سفارش بک لینک بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

https://www.chicrank.com/backlink.php

 

منبع


برچسب‌ها: ،

بازدید:

آیا می شود به وجود آمدن عشق در فضای مجازی را توجیه کرد؟

 


در زمانهای گذشته اگر عشقی به وجود می‌آمد حتما محصول دیدار بود. حضور معشوق عاشق را میبرد و عشق او را در دل معشوق نیز به پام کرد اینچنین عاشقان معشوقی می کردند و معشوقان عاشقی.
تا قبل از عصر جدید بسیاری از انسان ها فکر میکردند که عشق و علاقه بیشتر محسوس دیدار است ولیکن با به وجود آمدن فضای مجازی،عشق های مجازی بدون دیدار نیز شروع به باریدن گرفت.
در جامعه ما که جامعه سنتی بود و معمولاً امکان دیدار دو جنس مخالف نمی توانست به سادگی صورت می‌گیرد در فضای مجازی به شدت رواج یافت و باعث شد که این عدم دیدارها در فضای حضوری باعث به وجود آمدن علاقه های بسیاری در فضای مجازی گردید.
افراد ندیده و نشناخته و تنها از روی کلمات و بدون در نظر گرفتن رفتار که هیچگاه آن را از طرف مقابلشان ندیده بودند عاشق شدم به این ابراز عشق تا حدی رسید که به دنیا های واقعی نیز سرایت کرد.
اصولاً هر اندازه که در یک فضا جبرا امکان دیدار گفتگو به وجود می‌آید در فضایی مانند فضای مجازی به سادگی این دیدارها اتفاق خواهد افتاد. و به دلیل ذات عاطفی انسان و آسیب پذیری در مقابل عشق این دیدارها منجر به ایجاد علایقی خواهد گردید که شاگرد اگر در دنیای واقعی هم چنین دیدارهایی رخ می داد همچنین امکان فراهم نبود و ممکن نمی‌شد.
به نوعی می شود مبدا به وجود آمدن سایت های همسریابی را این خاصیت فضای مجازی نسبت به دنیای واقعی در نظر گرفت.
اما به سادگی سایت های همسریابی این مدعا را مطرح می کنند که اگر امکان دارد عاشقی در فضای مجازی به وجود بیاید چرا به صورت هدفدار این امکان ممکن نگردد. فلسفه وجودی خویش را در انتخاب همسر برای ازدواج و یک زندگی عاشقانه در پرتو یک نگاه انتخاب عاقلانه بروز می دهد.
همسریابی برای ازدواج بسیار امر پر اهمیتی بوده است؛اما شاید در فضای مجازی چندان مطلوب فایده نباشد.
باید منتظر ماند و دید سرانجام بیشترین عشق هایی که در فضای مجازی و از طریق سایت همسریابی به وجود آمده است چه خواهد شد.


برچسب‌ها: عشق،همسریابی،ازدواج،انتخاب همسر،

بازدید:

ازدواج و راهکاری برای همسریابی براساس نگاه نو

 


با در نظر گرفتن اینکه امروزه طول متوسط عمر افراد در اکثر جوامع نیمه پیشرفته و نیمه پیشرفته حدود ۷۰ سال و سن متوسط ازدواج ۲۵ سالگی می‌باشد و حدود ۹۰ درصد افراد در مرحله ای از زندگی خود حداقل یک بار ازدواج می کنند و میزان طلاق در جوامع مختلف بین ۱۵ تا ۵۰ درصد است و با این وجود دو سوم از این افراد مجددا ازدواج می کنند. در کل اکثر افراد به طور متوسط ۲۵ تا ۳۵ سال از زندگی خود را با همسر و شریک زندگی خود سپری می کنند. افرادی که مال جذب احساسات به عزیزترین فرد زندگی خود یعنی فرزندانشان را با هم به اشتراک می گذارند.
انسانها هر از گاهی از من اشتباه می‌کنند اما یکی از مهم ترین ویژگی های افراد موفق و خوشبخت این است که سعی و تلاش می کنند تا بر اساس عقل و منطق احتمال اشتباه شان در موارد مهم زندگی را به حداقل ممکن برساند زیرا در این موارد جبران اشتباه بسیار سخت و گاهی غیرممکن خواهد بود برای مثال در زمان رانندگی کافی است لحظه ای غفلت و اشتباه کوچک کنیم تا جان خود و یا دیگری را به خطر بیندازیم.
اهمیت انتخاب همسر و همسریابی نیز جزو این موارد مهم به شمار می رود.
امروز آمار و ارقام نزاع های خانوادگی و طلاق تقریباً در اکثر جوامع به حد نگران کننده رسیده است که دلایل بسیار متعددی دارد ولی یکی از مهمترین علل آن وجود اشکال در افرادی که در گزینش آنهاست به عبارت دیگر اکثر افراد با اندکی مطالعه با آگاهی شرایط و توانایی تشکیل یک زندگی خوب و سعادتمند زناشویی را دارند ولی اشکال در این است که جفت و همراه مناسب خود را به درستی انتخاب نکرده اند درست مثل این که دو انسان بالغ سوار بر قایق بخواهند در دو جهت مخالف پارو بزنند. و یا با هم هماهنگی و تفاهم نداشته باشند.
ما سعی می دهیم تا بر اساس آخرین تحقیقاتی که صورت گرفته به زبانی ساده و عملی روش ارزیابی خود و دیگری و معیارهای انتخاب همسر مناسب و شرایط لازم برای تشکیل یک زندگی اشتراکی خوب را شرح دهیم و شما را یاری کنید تا بتوانید در انتخاب همسر دیدگاه مناسبی داشته باشید و سپس به همسریابی پیش بپردازید.
در این میان استفاده از سایت همسریابی برای کسانی که توانسته اند آن عقلانیت لازم برای انتخاب همسر را کسب کنند،
می تواند راهگشا باشد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

چرا انسان نیازمند عشق است؟

 

یکی از عوامل یا نیروهای است که می‌توان بر قوی ترین نیروی فطری انسان یعنی میل به زنده ماندن غلبه کند تا ببینیم چرا چنین نیرو و گرایشی وجود دارد و آیا اصولا جایگاهی در بدن ما دارد و اگر وجود دارد چرا؟براساس نظریه هرم سلسله مراتب نیازهای انسانی مازلو انگیزه های رفتار آدمی نیازهای او در زمینه های مختلف است. نظیر خوردن غذا برای رفع گرسنگی و نیز لذت بردن که با برآورده شدن نیازهای اولیه قدم در مرحله بالاتری گذاشته تا اینکه بالاخره به بالاترین حد شکوفایی و کمال خود برسد که با خود شکوفایی گفته می شود. یکی از نیازها احساس تعلق داشتن به گروه جمع و ارتباط با دیگران و دیگریمی باشد که عشق نام دارد به عبارت دیگر بر اساس این نظریه انسان به کمال واقعی نخواهد رسید مگر اینکه عاشق نیز باشد.
بر اساس نظریه دکتر فروم در کتاب معروفش به نام هنر عاشقی عشق تنها پاسخ رضایتبخش و معقول به مسئله خلقت و هستی انسان است به نظر او بزرگترین مسئله انسان برخاسته از آگاهی از وجود و هستی خود است به عبارت دیگر ما تنها موجودی هستیم که به مفهوم زندگی و حیات و مرگ خود آگاه هستیم و در اینجاست که یک مسئله مهم خود را نشان میدهد،موجودی مستقل و جدا از کل و احساس تنهایی مرتبط با هستی.
به اعتقاد دکتر اریک فروم برای غلبه و یا به عبارت دقیق تر رفع این حس تنهایی در نهاد آدمی انگیزه اولیه و قوی همسان غریزه های اولیه انجام گرسنگی تشنگی و ..... ولی با ویژگی خاص خود شکل گرفته است و آن انگیزه یا گرایش اتحاد و پیوستگی با خارج خود است به نظر اریک فروم انسان در طول تاریخ حیات خود چهار راه و روش را برای رسیدن به اتحاد و وحدت وجود و غلبه بر احساس تنهایی خود برگزیده است.
یکم. خستگی یا از خود بیخود شدن
در این روش فرد با شرکت در آیین و مراسم خاص و در برخی از جوامع همراه با استفاده از مواد و داروهای روانگردان نظیر ماریجوانا در اقوام سرخ پوست یا اکستازی و دیگر مواد روانگردان در برخی از کنسرت های موسیقی و یا میهمانی های آنچنانی در برخی از کشورهای غربی خود را فراموش کرده و با یک حالت خلسه گی و نشئگی مواجه می‌گردد و خود را جزئی از جمع می پندارد و بدین ترتیب بر این حس تنهایی خود فائق می‌آید اشکال چنین روش و راه حل موقتی بودن آن همراه احساس گناه در صورت تضاد با باورها می‌باشد و عوارض و مشکلات جنسی خود را نیز به همراه دارد.
دوم،همبستگی یا تعلق به گروه
در این حالت فرد با پیوستن و پیروی و تقلید از آداب باورها و ارزش‌های یک گروه از حس تنهایی رها می شود اما مشکل این روش این است که بایستی خود واقعی اش را کنار بگذارد به عبارتی چیز دیگری از آنچه که خود واقعی اش هست وانمود نماید لذا اگرچه چنین روشی می‌تواند همیشگی باشد و از تولد تا مرگ به کار گرفته شود ولی هنوز رضایت بخش و کامل نیست.
سوم،فعالیت‌های خلاقانه
راه یا روش سوم برای دستیابی به یکپارچگی و وحدت با خارج خود درگیر کارهای خلاقانه شدن به جز مسئولیت و وظیفه است در چنین حالتی کرد در واقع غرب و کار خود می شود و نوعی احساس وحدت وجود در واقع فراموشی تنهایی خود و تا حدی است خاله بودن پیدا می کند اشکال چنین روشی این است که فرد برای حفظ چنین حس بایستی به طور دائم مشغول و درگیر کارهای رضایت برق و خلاقانه باشد و لازمه چنین چیزی جدایی از دیگران به طور معمول و اختلال در مسئولیت ها و نیز محدودیت و عادتی شدن است.
چهارم ، عشق
در این حالت فرد با دنیای خارج خود ارتباطی واقعی احساسی و عمیق برقرار می کند و به یک وحدت وجود معناداری می‌رسد. همچنان که بعد از مطالعه خواهیم کرد بدن از طریق به کارگیری سیستم پاداش و نیز تغییرات بیولوژیکی بسیار مثبت این روش را همه جانبه تقویت می کند نکته ای که وجود دارد این است که اگرچه هر یک از راه های چهارگانه خفگی همبستگی خلاقیت و عشق تا حدودی پاسخگوی تنهایی انسان هستند ولی هیچ یک از آنها به تنهایی و خودی خود و یا با هم پایدار و کامل نبوده و در ضمن پاسخی برای فنا پذیر بودن انسان نمی دهد و به نظر می رسد این روش ها فقط زمانی کامل و کارآمد خواهند بود که همراه با اعتقاد به خالق هستی و حیاتی دیگر باشند.


برچسب‌ها: عشق،همسر،ازدواج،

بازدید:

ازدواج اینترنتی چگونه امری است و آیا امکان همسریابی اینترنتی در ذات خود مفید است یا مضر؟

 


از این که در زمینه ازدواج اینترنتی قسط آن را داریم که با شما صحبت کنیم علتش یقینا تاثیر فوق العاده ای است که فضای مجازی در امروز جامعه نقش ایفا می کند و این نقش خود را می‌تواند به مقوله ازدواج و انتخاب همسر نیز بسط دهد.
طریقه همسریابی از طریق اینترنت این روزها در میان جوانان گسترش زیادی یافته است و سایتهای همسریابی نیز به فعالیت بیشتر این زمینه همچنان ادامه می‌دهند با وجود اینکه نهادهای قانونی این چنین سایت هایی را قبول ندارند اما از تدوین قانون در مورد آن نیز غافل هستند تنها به فیلتر اینچنین سایت های بسنده می‌کنند.
البته به یقین ما معتقدیم که نفس سایت‌همسریابی ابداً چیز بدی نیست و می‌توان از آن استفاده های مثبتی در راستای گسترش امر ازدواج نمود.
ولی که باید در نظر داشت که امکان چنین ازدواج هایی تنها و تنها در خود اینترنت و از طریق سایت همسریابی امکان‌پذیر نیست بلکه باید با استفاده از مشاوران روانشناس و جامعه شناس در این زمینه به ازدواج اقدام نمود.
تا آنجایی که مشاهدات ما نشان داده است ازدواج هایی که از طریق سایت همسریابی از صورت می گیرد معمولاً سرانجام خوشی ندارد علت این امر آن است که هریک از زوجین می‌پندارند که اگر شخصی که با او ازدواج کرده‌اند توانست در فضای مجازی با من ارتباط برقرار کند چه عجب که با شخص دیگری از طریق غذا و اینترنت باب گفت و گو را باز نکرده و به بیراهه نرود.
البته در ذات استفاده از سایت همسریابی مشکلی نیست و این باور هم که برشمردیم باور غلط است و نیاز به فرهنگ سازی دارد که در جامعه هر یک از طرفین بتوانند حقوق یکدیگر را به رسمیت بشناسند و این هم از حقوق هر یک از افراد قبل از ازدواج است که بتوانند به هر نحوی همسر خویش را گزینش کنند ولیکن تا زمانی که قانون مدنی در این زمینه به وجود نیامده باشد و سایت‌های همسریابی نتوانند علاوه بر کسب مجوز برای فعالیت خویش و همچنین استفاده از ادارات دولتی برای تشخیص هویت استفاده کنند همچنان آسیب های مربوط به سایت همسریابی وجود خواهد داشت و البته با همه محدودیت هایی که دولت در غبار سایه ایجاد کرده است این سایت ها به فعالیت خود ادامه دادند و نیز مردم نیز از این سایتا استقبال نمودند پس بهتر است که دولت نیز در این زمینه تصمیماتی بگیرد و یا به یکباره این سایت‌ها را غیرقانونی و تحت پیگرد قضایی قرار دهد و یا با صدور مجوز و البته گذاشتن امکان اختیارات اطلاعاتی که باید بدان دسترسی داشته باشند در زمینه همسر یابی به این سایتها کمک کند.
یکی از بزرگ ترین عواملی که فضای مجازی مستند ایجاد جرم گشت عدم هویت واقعی افراد پنهان شدن در زیر هویت‌های خود ساخته می باشد و نیز این امر باعث می گردد که پیگیری قانونی نیز برای خود دولت سخت گردد. چه بهتر است که این سایتهای همسریابی خصوصی بمانند اما تحت نظارت و زیر نظر نهادهای قانونی فعالیت کنند و البته هرکس با شماره ملی خویش در این سایت ها ثبت نام کرده و تایید هویت کاملا اثبات کرد که در این صورت می‌توان به کاهش ۹۹ درصدی میزان کلاهبرداری در سایت همسریابی و فضای مجازی در زمینه ازدواج اشاره کرد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

انتخاب همسر و ازدواج به شانس بستگی دارد

 

 

برخی انتخاب همسر و ازدواج را به تقدیر و سرنوشت نسبت می‌دهند و آن را شبیه خریدن هندوانه می دانند که تا بازش نکنید متوجه نخواهید شد که چه خریدی انجام داده اید. اگر ما شانس را به عنوان سرنوشت حتمی در نظر بگیریم دیگر اختیار این تلاش و کوشش و تفکر و در یک کلام هستی بی معنی خواهد بود. اما اگر شانس را به عنوان احتمال وقوع یک حادثه در نظر بگیریم آنگاه هر چیزی قابل پیش بینی خواهد بود در مورد همین مثال اگر ما بدانیم که هندوانه مورد نظر در چه شرایطی رشد یافته و از چه تخمی است و نظر دیگران که از آن محصول استفاده کرده اند را بپرسیم همانند تحقیق در مورد وضعیت خانوادگی سابقه فردی ونیز محل کار و دوستان و دیگر موارد از این قبیل و با دقت کردن به هندوانه و توجه به رنگ و طرح پوست هندوانه مانند بررسی ظاهر رفتار و افکار شخصی ازدواج با توجه به رنگ و طرح پوست هندوانه می توانیم با ضریب اطمینان بیشتری هندوانه رسیده و مناسب‌تری را انتخاب کنیم و فرهنگ آن های عاقل و توانمند با دیگران در این است که آنها خود سرنوشت را می نویسند و می سازند ولی سرنوشت کار دیگران را.
تقدیر ارباب مردان ترسو و برده مردان شجاع است.
اگرچه خرید یک هندوانه ارزش چنین ورتا بررسی‌هایی را ندارد ولی آیا برای انتخاب همسری که قرار است و بقیه عمر خود را با او در زیر یک سقف بگذرانیم و زندگی به همه چیز خود را به شراکت بگذاریم ازجمله فرزند اختصاص کمی وقت و انرژی و مطالعه و بررسی ارزشمند نیست؟


برچسب‌ها: ،

بازدید:

استفاده از سایت همسریابی برای ازدواج و انتخاب همسر به چه کار ما خواهد آمد و آیا این شیوه برای انتخاب شریک زندگی موثر است؟

 


در اینکه ازدواج امر بسیار مهمی در زندگی انسان می باشد شکی نیست ،اما باید به خاطر داشت که مهمتر از ازدواج در وهله نخست طریقه انتخاب همسر می باشد که بسیار مهم و اساسی است و بقیه پروسه تشکیل خانواده به آن وابسته است.
در عالم انسانی با هر نامحرمی امکان ازدواج وجود دارد به این معنا که هر جنس مخالفی که جزو محارم فرد نباشد و همچنین خود همچنان مجرد باشدمی توان گزینه ای برای فرد تلقی شود ولی باید به خاطر داشت این اول راه است و با معیارها و ملاک هایی که هر فرد در نظر خودش دارد اصولا این دایره گسترده محدود و محدودتر خواهد شد تا جایی که قشر محدودی از افراد در یک فاصله سنی و در یک محدوده مکانی ونیز دارای خانواده ای با شرایط خاص مطابق با شرایط جستجوی ما در امر همسریابی برای ما باقی خواهد ماند.
نباید از نظر دور داشت که محدودیت‌های جامعه واقعی بیشتر از آن است که در نظر اول به خاطر می‌رسد،برای نمونه مثال ساده ذکر می‌کنیم،فرض کنید در یکی از شهرهای ایران فردی وجود دارد که مطابق تمام شرایط و ایده آل های فردی و ایده آل های اجتماعی از لحاظ روانشناختی برای شماست اما واقعاً شما باید چگونه بتوانید این فرد را پیدا کنید مگر اینکه او را حضوری دیده باشید و یا کسی برای شما معرفی کرده باشد الان فرض بگیریم که فاصله و عدم معرفی از طرف معرفین در این زمینه وجود خواهد داشت و پس اینگونه است که شما نه آن فرد را خواهی دید و نه ازدواج شکل خواهد گرفت. علت آن هم ساده از محدودیت های دنیای واقعی باعث می گردد که ما با تعداد محدودی از آدمها در تماس و ارتباط باشیم اما الان شما جامعه مجازی را تصور کنید که اشخاص جویای ازدواج در آن ثبت نام کردند و همه مشخصات خود و ایده آل های فرد مقابل که در ذهن شما وجود دارد را نیز نوشتند و نیز قابلیت جستجو نیز برای کاربران وجود دارد پس امکان اینکه در صورت ثبت نام این دو نفر این ها همدیگر را بیابند وجود دارد و با یک سیستم جستجوی پیشرفته این امکان بیشتر و بیشتر خواهد شد. به طور خلاصه بیان می نماییم که به هیچ وجه نباید به دنیای مجازی و سایت های اینترنتی به چشم تهدید به این گریم بلکه می توان این تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد. البته منکر این نیستیم که در فضای مجازی آسیب وجود ندارد اما چه کسی است که نداند هر آسیبی که در فضای مجازی وجود دارد بازتابی از بزه ها و آسیب هایی است کلیشه در دنیای واقعیت دارد.
و جالب توجه این است که در صورت نظارت غیرمستقیم ونیز؛فعالیت سایت هایی که دارای مجوز هستند و تحت نظر نهادهای قانونی فعالیت می کنند و البته با استمداد از اداره ثبت احوال و مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه که در طریقت تایید هویت می تواند در سایت های همسریابی موثر و اساسی باشند،بسیاری از آسیبهای مربوط به جرم به انگیزه وقوع جرم در فضای مجازی کاهش محسوسی خواهد یافت و در ضمن اعتماد به همسریابی بیشتر خواهد شد و در ضمن قانونی بودن فعالیت سایت همسریابی و دارای مجوز بودند همچنین نه تنها مرکزی برای همسریابی همسر گزینی بودن این سایت ها بلکه محلی برای مشاوره روانشناسانه ازدواج نیز باید باشند در این صورت با در جریان قرار گرفتن خانواده ها می توان امید داشت که استفاده از سایت همسریابی در مسیر صحیح و مثبت خویش ،مفید بوده و همسریابی برای ازدواج و انتخاب همسر در جهت تشکیل خانواده ای متعالی را بهبود ببخشد.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

در همسریابی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 


یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی افراد انتخاب همسر است و همه به امید یک زندگی شیرین و موفق پابه زندگی اشتراکی می گذارند.
ولی همچنان که می دانیم در واقعیت بسیاری از ازدواج‌ها سرانجامی نامطلوب و ناگوار دارند در جوامع مختلف بین ۱۰ تا ۵۰ درصد ازدواج ها در ۵ سال اول زندگی اشتراکی به طلاق ختم می شود و فقط یک سوم تا نیمی از زوجین با ازدواج پایدار از زندگی خود احساس رضایت و خرسندی می کنند.
اگرچه ما همیشه راه حلی برای اصلاح اشتباه خود پیش رو داریم اما بایستی توجه داشت که چنین مسئله ای نه تنها بی بهانه خواهد بود بلکه در بسیاری از موارد با عواقب منفی و صدمات جبران ناپذیری برای هر دو طرف همراه خواهد بود. خصوصاً اگر پای فرزندی نیز در میان باشد زیرا حتی اگر زن و شوهر عاقلانه ترین و منصفانه ترین رفتار و تصمیم‌گیری را در رابطه با طلاق در پیش بگیرند باز هم کودک بدون هیچ شک و تردیدی دچار صدماتی جدی خواهد شد.
خصوصاً اگر یکی از والدین به دلیل مشکلات روانی یا اختلال شخصیتی یا نادانی بویی از انسانیت نبرده باشد و رفتاری غیر انسانی با فرزند خود داشته باشد به مانند درگیر کردن کودک در نظام دو طرف گرفته تا انتقام گرفتن به واسطه کودک و دیگر مواردی از این دست و نیز طرف مقابل نیز قادر به هیچ کار به اقدام موثر و مناسبی نباشد پس بایستی تا حد ممکن دست به انتخاب اسم بزنیم تا احتمال شکست را به حداقل برسانیم.
تصور غلط در انتخاب همسر

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که افراد در انتخاب همسر می‌کنند این است که به دنبال بهترین فرد می گردند. حال آنکه بایستی به دنبال مناسب ترین فردی بود که با شخصیت سرخی و تناسب دارد درست به مانند قفل و کلید دو نفر باید با هم جفت و جور شوند تا در به خوشبختی زندگی اشتراک ایشان باز شوند در غیر این صورت حتی اگر کلید و قفل هردو طلایی و بسیار گرانبها هم باشند به کار هم نخواهند آمد.
بسیاری از افراد در ذهن خود یک پیش فرض غلط دارند و آن این است که با انتخاب همسر مناسب و خوب خوشبختی شان در زندگی اشتراکی تضمین خواهد شد در حالیکه غافل از این هستند که انتخاب درست به منزله کاشتن نهال خوشبختی در یک زمین و خاک خوب و مناسب است و برای اینکه این نهال تنومند و بارور شود بایستی از آن مراقبت و نگهداری کرد. در واقع حتی بهترین زوجین اگر در حفظ و تقویت رابطه و زندگی زناشویی خود تلاش نکنند دیر یا زود نهال خوشبختی آنها پژمرده خوشت خواهد شد به همین دلیل بسیاری از زوجین بهترین دوران زندگی مشترک خود را دوران نامزدی و چند سال اول ذکر می کنند و آنان که اگر می‌دانستند چگونه رفتار کنند لحظه لحظه زندگی شان خاطره انگیز می شد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]