عشق چیست و نقش آن در همسریابی چگونه است؟


عشق همان دوست داشتن است ولی در حد زیاد در حد افراط اگرچه خیلی از مردم آن را برای دوست داشتن خیلی زیاد هر چیزی استفاده می کنند به مانند عشق مادر به فرزند و یا عشق به وطن و همچنین عشق به خدا اما به هر حال اصل معنای عشق ارتباط عاطفی و روانی بین دو انسان برای برقراری رابطه جنسی است و به عنوان یک محرک اولیه برای انتخاب همسر و همسریابی می باشد. عشق برای آمیزش جنسی مانند اتش فراوان برای نوشیدن آب است. آدم بسیار تشنه از نوشیدن آب لذت بسیار فراوانی می برد و حذف بیشتری از آن می‌برد و آب برای او بسیار گوارا تر است. و عشق این چنین وارد روانشناسی شد.
در روانشناسی دو نظریه برای عشق مطرح می‌کنند یکی از نظریات مربوط به اروین یالوم روانشناس آمریکایی استاد دانشگاه استنفورد است. در این نظر که به گرایش روانشناسی هستی گرایانه معروف است،انسان را موجودی تنها می داند و انسان برای تحمل این تنهایی نیاز به عشق دارد تا به نوعی این تنهایی را فراموش کند.
نظریه دوم تئوری روانشناسی تکاملی می باشد که از وادی دیگری به عشق نگاه می کند و عشق را نیاز و انگیزه عاطفی می‌داند به نوعی که عشق انسان را به سمت ارتباطی در جهت انتقال ژن و بقای نسل ترغیب می کند. یعنی هورمون های بدن انسان نه تنها از نظر جسمی نیازمند ارتباط جنسی می نماید بلکه از نظر روانی نیز انسان را به چنین ارتباطی نیازمند می‌کنند و این نیاز عشق نام دارد.
افلاطون می گوید عشق در حالت نیاز زندگی می کند یعنی عشق یک نیاز است. یک نیاز به یک انگیزه برای رسیدن به چیزی و یک ناآرامی در روان آدمی است و قدرت عاطفی عشق علت بسیاری از رفتارهای خوب و بد انسان می باشد.رفتارهایی به مانند از جان گذشتگی در برابر معشوق تا رفتار ناشی از افسردگی و خودکشی در برابر شکست در مقوله عشق ونیز قتل و جنایت که در طول تاریخ بسیار فراوان دیده شده است.
عشق وارد فلسفه نیز شده است و همواره خداباوران به دنبال یافتن نشانه ای از ملکوت در زندگی دنیوی هستند و به هر موضوع مبهم و ناشناخته ای متوسل شدند دانش آن دهند که بسیاری از مسائل با امور مادی قابل توجیه نیست و احتمالا توجیه گران عشق و مقوله عشق ورزی و عشق پرستی می باشد.
برخی فلاسفه عشق را ماورای ماده می دانند و آن را غیرقابل توجیه با تکامل داروین می‌داند. عشق به عنوان یک احساس عاطفی انسان کاملا فیزیکی می باشد و کاملا علمی می باشد و هر آنچه با رابطه جنسی در ارتباط باشد و به تولید نسل بعد ارتباط داشته باشد با تکامل داروین به احتمال زیاد قابل توجیه می باشد. به این ترتیب عشق وارد علم نیز شده است و از طریق اندازه گیری مشاهده و آزمایش و تاثیرات و تاثیراتی که بر روی ذهنیت و جسم انسان می‌گذارد و آنها را علم قابل اندازه‌گیری می‌داند مورد بررسی قرار گرفته است.
همه مطالبی که در مورد عشق گفته شده است به طرز اعجاب انگیزی قابل مشاهده است و تاثیراتی که بر روی جسم انسان می گذارد و از طریق هورمون ها قابل اندازه گیری گشته است. برای مثال مثل معروفی وجود دارد که عشق انسان را کور می نماید انسان در فراق معشوق شعله‌های عشق او بیشتر می‌گردد و اینها همه به طور علمی قابل مشاهده است.
بخش های ابتدایی مغز که در انسان وجود دارد و در همه پستانداران مشترک است و قسمتی از آن راVTA می‌گویند به نیاز و خواهش و تمنا مربوط است و انگیزه و تمرکز مدیریت می کند و این بخش تولید کننده دوپامین مغز میباشد و آن را به قسمتهای مختلف مغز ارسال می کند برای نمونه مصرف کوکائین باعث تولیدVTA می‌گردد. تصویر برداری ام آر آی نشان داده است عشق شدن نیز موجب فعالیت این بخش از برمی‌گردد و تولید دوپامین را به به شکل بسیار زیادی افزایش می‌دهد و آن را به تمام قسمتهای مغز ارسال می‌کند و احساسات عاشقانه در انسان فوران می نماید.
عشق هم نوعی اعتیاد است و این اعتیاد را می توان یک اعتیاد بسیار قوی ذهنی و فکری نام نهاد. چنان معشوق در من عاشق جا خوش می کند که به صورت یک وسواس فکری ذهن عاشق را به خود مشغول می‌کند و تا زمانی که عاشق به معشوق نرسد این وسواس می تواند شدید و شدیدتر گردد. درست به مانند مکانیزم اعتیاد در مغز شخص معتاد.
عشق می‌تواند قدرت اراده و تصمیم عاشق را کاملا در دست بگیرد.
به گفته دکتر هلن فیشر دانشمند و محقق رفتار انسان سه سیستم مغزی برای همسریابی و انتخاب همسر در انسان تکامل یافته اند تا برای او زوج مناسب خویش را انتخاب نمایند.
اولین سیستم سیستم محرک جنسی میباشد که این سیستم انسان را به برقراری ارتباط می‌دهد اما ارتباط انسان را متمرکز به یک شریک زندگی نمی نماید. و در حقیقت تنوع طلبی خاصیت همچین سیستمی می باشد.
دومین سیستم مغزی حس عشق رویایی می باشد،همان عشق رمانتیک که هم انرژی زا می باشد و هم تمام تمرکز خویش را بر روی یک معشوق متمرکز می کند.
سومین سیستم سیستم حس وابستگی به شریک زندگی می باشد،که موجب دوام ارتباط با شریک زندگی خواهد بود اگر چه که همه حیوانات انتخاب همسر را دارا می باشند اما سیستم عشق در برخی از پستانداران دیده شده است اما در حیوانات عشق چندان جدی نیست و مدت اش بسیار کوتاه است.

اگرچه که معمولاً یکتا سه سال بعد از ازدواج دو عاشق و معشوق میزان دوپامین مغز کاهش پیدا میکند اما به طور علمی دیده شده است که گاهی عشق بین زوجین تا ۲۵ سال نیز جاری است و دوام طولانی دارد. اثر عشق محدود به دوپامین نیست بلکه عشق علاوه بر افزایش دوپامین موجب کاهش سروتونین و افزایش نورا آدرنالین می‌شود. عاشقی فرآیند بسیار پیچیده ای در مغز می‌باشد که همچنان جای تحقیق بسیار برای آن وجود دارد.
و البته عشق در ادبیات
عشق وارد ادبیات شد به گونه ای که اشعار عاشقانه مشتاقان فراوان دارد رمانهای عاشقانه فروش فراوانی می کنند و همین ادبیات به انسان می گوید که عشق چیست. البته به عشق ارزش می دهد و به انسان می گوید که چگونه عاشق گردد. به گونه ایست که جوانی که به سن بلوغ میرسد در به در به دنبال موردی برای عشق و عاشق شدن می گردد. ادبیات چنان جا انداخته است که عشق موجود بسیار زیباییست عالیست بی نظیر است دوست داشتنی است و عشق معنای اصیل زندگی می باشد. به گونه‌ای القا می‌کند که اگر عاشق نگردی در زندگی هیچ نفهمیده ای و به عبارتی اصلا زندگی نکرده ای.
عاشق شو ارنه روزی کار جهان سرآید
ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
در واقع همان گونه که با هنر زندگی زیباست و انسان نیازمند هنر است اما بسیاری از انسان ها بدون توجه به هنر زندگی می‌کنند و مشکلی نیز ندارند پس مسئله این نیست که باید عاشق بگردیم و اگر کسی عاشق نشده باشد انگار کلاً زندگی نکرده است آنگونه که ادبیات ما بدان اشاره می کند. انسان نیازمند عشق است با عشق زندگی برای انسان زیباتر است و لذت آن بیشتر است اما زندگی بدون عشق بی معنا نیست. البته به گونه ای جاافتاده است که عشق برای از مافوق عقل است علت هستی معنای زندگی است شاید اینها توصیفات اغراق‌آمیز ایست که ادبیات وارد مقوله عشق و معنا بخشی به آن کرده است.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

فرصت انتخاب همسر در فضای مجازی و همسریابی اینترنتی

 

پر اهمیت ترین بخش ازدواج مربوط به طریقه انتخاب همسر میباشد و به نوعی می توان انتخاب همسر را پایه و اساس بخش اصلی زندگی انسان که همان تشکیل خانواده میباشد،برشمرد.
پس ما به این نکته رسیدیم که باید اهمیت ویژه ای برای انتخاب همسر قائل شویم از گذشته های دور طریقه های مختلف همسریابی برای انسانها مهم بوده است و البته این انتخاب همیشه عقلانی نبود و معمولاً مبتنی بر احساس و علاقه که به نوعی وابستگی آن به عشق تعبیر می شود نقش اساسی در همسریابی برای ازدواج در انسان ایفا کرده است.
البته همه عشق ها به ازدواج ختم نشده است و نیز همه ازدواج ها عاشقانه نبودند،اما می توان؛عنصر عشق در انسان را یکی از نیرومندترین جنبه های وجودی هم از باب روانی و هم از باب بیولوژیک برشمرد و در مورد آن تحقیق کرد.
اما به مرور انسان ها دریافتند که اگرچه که عشق مهم است اما معمولا بعد از ازدواج آنچه که اهمیت دارد طریقه درک متقابل در زوجین می باشد و به این نتیجه مهم رسیدند که ازدواج های مبتنی بر عقلانیت همراه با عشق و احساس برای بقای زندگی مشترک و سعادتمندی زوجین پر اهمیت تر است ازدواج هایی است که مبتنی بر احساس های لحظه ای و عشق های در یک نگاه صورت گرفته است. شاید افسانه نیمه گمشده انسان در ازدواج و عشق واقعا وجود داشته باشد اما حتی به فرض وجود چنین نیمه گمشده ای طریقه یافتن آن از بین انسان های محدود اطراف من ممکن است یا خیر؟
معمولا از گذشته تا به حال انتخاب های انسان برای ازدواج محدود به اشخاصی بوده است که در دسترس او بوده و شناخت بصری و دیداری او داشته‌اند اما امروزه خوشبختانه می توان با استفاده از گستردگی فضای مجازی به شیوه ساده تری به جستجوی همسر پرداخت و جامعه آماری گسترده‌تری را در باب انتخاب همسر مورد توجه قرار داد.
البته همسریابی برای ازدواج از طریق فضای مجازی و اینترنت و به شکل خاص طرح از طریق سایت همسریابی مورد نقد جدی بسیاری از روانشناسان از باب فردی و نیز جامعه شناسان از باب اجتماعی قرار گرفته است و این نو همسریابی را چندان قابل توصیه نمی دانند. علت آن را نیز معمولا ن به شناخت های سطحی و نسبی در فضای مجازی نسبت می دهند و نیز اینکه اشخاص در فضای مجازی معمولاً شخصیت واقعی خود را بالاتر و شایان توجه تر است دنیای واقعی تصویر می کنند و تصورات شکل گرفته در ذهن مخاطب معمولاً آن چیزی نیست که در دنیای واقعی شاهد آن خواهند بود.
ونیز یکی از آسیب های مهم همسریابی از طریق فضای مجازی و سایت همسریابی این است که معمولان افراد برای نیت خود هزینه نمی پردازند و هر شخصی میتواند با ثبت نام در سایت همسریابی بدون داشتن نیت ازدواج برای افرادی که با نیت واقعی و درست ازدواج ثبت نام کرده اند،مسئله و مشکل بیافریند و چه بسیار اشخاص پاک که با نیت ازدواج در سایت همسریابی ثبت نام کرده اند ولیکن در دام شیادان و اخازانی افتاده اند که تنها با نیت نادرست و پلید وارد این سایت ها گشته اند. اما باید خاطر نشان کرد که ما معتقدیم سایت همسریابی با کارکرد درست و تایید هویت ثبت نام کنندگان به طریق قانونی و از طریق مراجع ذیصلاح بتواند کمک بزرگی به همسریابی برای افراد نماید و هزینه جستجو را کاهش دهد و افراد بتوانند با انتخاب عقلانی همسر از طریق اینترنت به یک انتخاب درست برسند.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

همسریابی از طریق اینترنت و سایت همسریابی چه امکانی برای کاربران فراهم می کند و چه آسیب هایی را می‌تواند شامل شود؟

 

چند مدتی است که سایت های همسریابی برای انتخاب همسر در اینترنت به شدت رواج یافته اند و با اقبال کاربران مواجه گردیده اند در این میان در بین کارشناسان امر اختلاف نظر فراوانی در مورد استفاده صحیح از امکانات چنین سایت هایی وجود دارد و اصولا عده ای از کارشناسان سایت همسریابی را گزینه مناسبی برای انتخاب همسر در امر ازدواج نمی دانند و عده ای دیگر از کارشناسان استفاده صحیح از سایت همسریابی را منوط به افزایش سطح امکانات و نیز امنیت روانی و اطلاعات کاربران و نیز تایید هویت درست در این سایت ها می دانند.
در این میان آمارها نشان می‌دهد که با این روند کنونی استفاده از سایت همسریابی بیشتر از اینکه مورد استفاده درست در زمینه ازدواج قرار گیرد محملی برای شکل گیری جرایم متعدد در زمینه فریب برای ازدواج و اخاذی های متناوب گردیده است.
گروه شیدایی ضمن صحبت در زمینه سایت همسریابی با کارشناسان به این نتیجه رسید که بسیاری از کارشناسان متفق القول عدم نظارت صحیح نهادهای قانونی بر روی سایت همسریابی را علت استفاده ناصحی و به وجود آمدن جرائم در همسریابی اینترنتی می‌دانند.
سایت های همسریابی هم برای ازدواج دائم و هم برای ازدواج موقت می توانند فعالیت داشته باشند و از نظر شرعی مشکلی نخواهند داشت ولی این امر منوط به افزایش امکانات مورد نظر ونظارت‌های قانونی و حقوقی ونیز وجود کارشناسان برای مشاوره در امر ازدواج برای اینگونه سایت ها می‌دانند.
در کشاکش این روزهای پر تلاطم اقتصادی ادواج می‌تواند به شدت کاهش می یابد و البته نقش اقتصادی تاثیر خود را در کاهش ازدواج دائم نشان دادند و آمارها به ما می‌گویند که کاهش سریع نرخ ازدواج و سیر نزولی آن نسبت به سالهای قبل و عامل مهمی چون کاهش سطح رفاه و سطح درآمد و تورم و رکود بیش از اندازه بر می گردد و کاهش قدرت خرید مردم باعث گردیده است که برای همسر یابی نیز اقدام نمایند ازدواج دائم را حداقل تا زمانی که شرایط خویش را مناسب ببینند به تعویق بیندازند. در این میان میل به ازدواج موقت بسیار افزایش یافته است و بسیاری از جوانان برای حل مسائل عاطفی و جنسی پیش و به گناه نیفتادن در این زمینه روی به ازدواج موقت می آورند.
سایت های همسریابی نه تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارند بلکه ازدواج موقت را نیز مد نظر گرفته‌اند و برای آن امکانات مناسبی فراهم کرده‌اند ولیکن باز همان آسیب‌هایی که برای ازدواج دائم در سایت همسریابی وجود دارد به شکل عمیق‌تری در قسمت ازدواج موقت و همسریابی آن دیده می شود.
توسعه یک کشور منوط است به داشتن امنیت روانی و امنیت اقتصادی و به تبع آن شکل گیری یک خانواده به عنوان کوچکترین اجزای سازنده ی جامعه و تربیت و آموزش و پرورش صحیح نسل جدید که فردا وارد بازار کار خواهند گردید و نقش مولد را در تولید در این جامعه ایفا خواهند کرد. ولیکن امروز با کاهش نرخ ازدواج که دلایل آن ذکر شد در یک روند کند نسبت به توسعه کشور قرار گرفته ایم و شاید بتوان با نظارت مناسب در روند انتخاب همسر برای ازدواج در سایت همسریابی گامی در جهت تسهیل هزینه جستجو و مبادله در زمینه ازدواج برداشته باشیم و این امر خود می‌تواند گره ای از هزاران گره موجود باز کند.همسریابی آذربایجان شرقی

همسریابی استان آذربایجان غربی

سایت همسریابی اردبیــل

سایت همسریابی اصفهـان

سایت همسریابی استان ایــلام

سایت همسریابی بوشـهر

سایت همسریابی تهـران

سایت همسریابی چهار محال و بختیاری

سایت همسریابی خراسان شمالی

سایت همسریابی استان خراسان رضوی

سایت همسریابی خراسان جنوبی

سایت همسریابی استان خوزستان

همسریابی استان زنجــان

همسریابی سـمنـان

همسریابی استان سیستان و بلوچستان

سایت همسریابی فــارس

سایت همسریابی استان قـزوین

سایت همسریابی قـــم

همسریابی کردستان

همسریابی استان کرمان

سایت همسریابی استان کرمانشاه

همسریابی کهگیلویه و بویر احمد

همسریابی استان گلسـتان

استان گیـلان

استان لرستان

سایت همسریابی استان مازندران

سایت همسریابی استان مرکـزی

سایت همسریابی هرمزگان

همسریابی همـدان

همسریابی یـــزد

سایت همسریابی البرز

 


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

همسریابی از طریق اینترنت و سایت همسریابی چه امکانی برای کاربران فراهم می کند و چه آسیب هایی را می‌تواند شامل شود؟

 

چند مدتی است که سایت های همسریابی برای انتخاب همسر در اینترنت به شدت رواج یافته اند و با اقبال کاربران مواجه گردیده اند در این میان در بین کارشناسان امر اختلاف نظر فراوانی در مورد استفاده صحیح از امکانات چنین سایت هایی وجود دارد و اصولا عده ای از کارشناسان سایت همسریابی را گزینه مناسبی برای انتخاب همسر در امر ازدواج نمی دانند و عده ای دیگر از کارشناسان استفاده صحیح از سایت همسریابی را منوط به افزایش سطح امکانات و نیز امنیت روانی و اطلاعات کاربران و نیز تایید هویت درست در این سایت ها می دانند.
در این میان آمارها نشان می‌دهد که با این روند کنونی استفاده از سایت همسریابی بیشتر از اینکه مورد استفاده درست در زمینه ازدواج قرار گیرد محملی برای شکل گیری جرایم متعدد در زمینه فریب برای ازدواج و اخاذی های متناوب گردیده است.
گروه شیدایی ضمن صحبت در زمینه سایت همسریابی با کارشناسان به این نتیجه رسید که بسیاری از کارشناسان متفق القول عدم نظارت صحیح نهادهای قانونی بر روی سایت همسریابی را علت استفاده ناصحی و به وجود آمدن جرائم در همسریابی اینترنتی می‌دانند.
سایت های همسریابی هم برای ازدواج دائم و هم برای ازدواج موقت می توانند فعالیت داشته باشند و از نظر شرعی مشکلی نخواهند داشت ولی این امر منوط به افزایش امکانات مورد نظر ونظارت‌های قانونی و حقوقی ونیز وجود کارشناسان برای مشاوره در امر ازدواج برای اینگونه سایت ها می‌دانند.
در کشاکش این روزهای پر تلاطم اقتصادی ادواج می‌تواند به شدت کاهش می یابد و البته نقش اقتصادی تاثیر خود را در کاهش ازدواج دائم نشان دادند و آمارها به ما می‌گویند که کاهش سریع نرخ ازدواج و سیر نزولی آن نسبت به سالهای قبل و عامل مهمی چون کاهش سطح رفاه و سطح درآمد و تورم و رکود بیش از اندازه بر می گردد و کاهش قدرت خرید مردم باعث گردیده است که برای همسر یابی نیز اقدام نمایند ازدواج دائم را حداقل تا زمانی که شرایط خویش را مناسب ببینند به تعویق بیندازند. در این میان میل به ازدواج موقت بسیار افزایش یافته است و بسیاری از جوانان برای حل مسائل عاطفی و جنسی پیش و به گناه نیفتادن در این زمینه روی به ازدواج موقت می آورند.
سایت های همسریابی نه تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارند بلکه ازدواج موقت را نیز مد نظر گرفته‌اند و برای آن امکانات مناسبی فراهم کرده‌اند ولیکن باز همان آسیب‌هایی که برای ازدواج دائم در سایت همسریابی وجود دارد به شکل عمیق‌تری در قسمت ازدواج موقت و همسریابی آن دیده می شود.
توسعه یک کشور منوط است به داشتن امنیت روانی و امنیت اقتصادی و به تبع آن شکل گیری یک خانواده به عنوان کوچکترین اجزای سازنده ی جامعه و تربیت و آموزش و پرورش صحیح نسل جدید که فردا وارد بازار کار خواهند گردید و نقش مولد را در تولید در این جامعه ایفا خواهند کرد. ولیکن امروز با کاهش نرخ ازدواج که دلایل آن ذکر شد در یک روند کند نسبت به توسعه کشور قرار گرفته ایم و شاید بتوان با نظارت مناسب در روند انتخاب همسر برای ازدواج در سایت همسریابی گامی در جهت تسهیل هزینه جستجو و مبادله در زمینه ازدواج برداشته باشیم و این امر خود می‌تواند گره ای از هزاران گره موجود باز کند.


برچسب‌ها: سایت همسریابی،ازدواج،همسریابی،سایت ازدواج،همسر،ازدواج موقت،ازدواج دائم،

بازدید:

چگونه باید از سایت همسریابی در مورد ازدواج به نحو احسن استفاده کنیم و انتخاب همسر از فضای مجازی و همان همسر یابی اینترنتی می تواند مفید باشد؟

این روزها تب استفاده از سایت های همسریابی و فضای مجازی برای انتخاب همسر در ازدواج بسیار گرم است و در جامعه در حال گذار از حالت سنتی به مدرن ایران این امر نگاه نوینی نسبت به انتخاب همسر تلقی می گردد و از دیدگاه جامعه سنتی ما بدعت مدرنیست که دامنگیر جامعه ما شده است. در کل نسبت به انتخاب همسر در ازدواج می تواند با هر طرح نوین مخالفت ورزد. بسیار خوانده ایم و شنیده ایم که فضای مجازی در جامعه ما در کل چیز مناسبی نمی باشد و بسیاری مخالف رواج شبکه های اجتماعی و سایت های همسریابی هستند البته باید متذکر گردیم که با هیچ ابزار مدلی نمی توان تا آخر مبارزه کرد و سرانجام کار این نگاه سنتی است که تسلیم نگاه مدرن و ابزارهای مدرن خواهد گردید. اینترنت به عنوان یک ابزار مدرن که نقش اساسی در تعیین میزان آگاهی جامعه ایفا می کند و به نوعی رسانه های رسمی را به محاق برده است سرانجام پس از سال‌ها کشمکش جایگاه خود را مستحکم نموده است و نسل جوان ایران از این ابزار در حالت فراگیری استفاده می کنند و با این وجود آیا امکان پذیر است که این نسل جوان که دسترسی به اینترنت را جزو ضروریات زندگی خویش تلقی می کنند از استفاده در زمینه های مختلف بازداشت؟
این سوالی است که ذهن جامعه شناسان و اقتصاددانان جامعه را به خود مشغول داشته است و از آنجایی که تجربه نشان داده است که امکان مبارزه با یک ابزارجدیدی در حد بیش از چند سال وجود ندارد و فراگیر شدن ابزارهای مدرن حتمی است پس باید بیشتر از اینکه به مخالفت با امکانات مدرن ای که جهان جدید در اختیار ما می‌نهد در بومی کردن و فرهنگ سازی بومی نسبت به ابزارهای جدید و امکانات مدرن جهد فراوان کرد.
پس بهتر است به جای این که مدام در مورد آسیبهای شبکه های اجتماعی و فضای مجازی صحبت کرد با یک سیاست ساختاری صحیح در جهت فرهنگ سازی آموزشی از پایه های ابتدایی این سیل بنیان افکن را در جهت فرصت های صحیح هدایت نمود.
سایت های همسریابی نیز به تبع وجود اینترنت نیاز انسان به انتخاب همسر شکل گرفته‌اند و نباید از این سایت ها به عنوان تهدید یادکرد بلکه بهتر است با نظارت صحیح چه از نظر نهادهای ذیصلاح و چه از نگاه خانواده ها در جامعه به درستی استفاده از این سایتها در امر انتخاب همسر برای ازدواج دست یافت.
در اینجا قصد آن داریم نکاتی را در باب همسریابی اینترنتی از طریق سایت های ازدواج بیان کنیم تا مخاطبان گرامی با اطلاعات کافی و نگاری درست در چنین سایت هایی ثبت نام کنند و با شناختن آسیب های موجود روش صحیح استفاده از سایت همسریابی را بدانند.
برای استفاده از سایت همسریابی بهتر است که همیشه بهترین نامطمئن به کاربران این سایت بنگریم و تنها و تنها زمانی از مدعیان مطرح شده در سایت همسریابی از طریق کاربران اطمینان حاصل کنیم که همه این موارد را در دنیای واقعی و از طریق آزمون های مطمئن بیازماییم. متاسفانه به دلیل عدم نظارت و تایید هویت از جانب نهادهای قانونی هر کسی امکان ثبت نام با حرف نام غیر واقعی در چنین سایت هایی را دارد پس حتما باید به طریق محافظه کارانه رفتار نموده و تا زمانی که طبق آزمون های گفته شده در دنیای واقعی کسی ایرانی نیازموده ایم به هیچ وجه اعتماد نکرده و مسائل شخصی که امکان سوء استفاده دارد را برای کسی آشکار نکنید و در ضمن یقین بدانید هر کسی که قصد دارد با جلب نظر شما و ایجاد علاقه درخواست مبلغی از شما نماید به یقین کلاهبرداری بیش نیست بلافاصله پس از این امر ارتباط خود را با این فرد قطع کنید و در صورت وجود امکانات بلاک در سایت همسریابی این شخص را بلاک نموده و گزارش آن را به قسمت پشتیبانی سایت همسریابی ارائه کنید.
تا زمانی که شخصی را در فضای حقیقی و دنیای واقعی ندیده و نیازموده اید به هیچ وجه علاقه مند نگردید و اجازه ندهید که اگر عشقی قرار است در دل شما به وجود بیاید این علاقه بدون امتحان و آزمایش وبدون عقلانیت رخ دهد بلکه اگر با کسی در سایت همسریابی صحبت نمودید و متوجه شدید که نگاه همسان و باور های یکسان دارید و از کلیت وجود کسی خوشتان آمده است اما این شخص را تنها و تنها در فضای مجازی دیده اید بهتر است دست نگه داشته و مهری بر در دل خویش زده و به این شخص را جز به محک آزمون در دنیای واقعی،علاقه مند نگردید.
توصیه های فراوانی وجود دارد که معمولاً در خود سایت های همسریابی بیان شده است و شما را از اعتماد و اطمینان بر حذر داشته است بهتر است تمام نکات یاد شده در سایت همسریابی را مطالعه کنید و بدون ترس اما محافظه کارانه و با رعایت تمامی جوانب امر در سایت‌های همسریابی فعالیت کنید.
امید است که بهترین انتخاب نصیب شما گردد و آن نیمه گمشده خویش را یا از طریق سایت همسریابی و یا در دنیای واقعی به طریق معمول بیابید.


شیدایی

سایت ازدواج

سایت صیغه یابی

سیقه

همسریابی شیدایی
http://www.samipatogh.ir/

همسریابی

سیغه

سیغه

 


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]