همسریابی در فضای مجازی؛ نیت خوب، اجرای بد!

ازدواج
‌مدتی قبل از طریق یکی از دوستان دانشجو از فراگیر شدن فعالیت سامانه‌ای مجازی در میان دانشجویان خبردار شدیم؛ سامانه‌ای که در آن افرادی که تمایل به ازدواج دارند، مشخصات خود را وارد می‌کنند و به کسانی که با مشخصات آن‌ها همخوانی دارد، برای ازدواج معرفی می‌شوند.

‌طبق آماری که سامانه ارائه می‌دهد، 5000 متقاضی ازدواج در این سامانه اقدام به ارائه اطلاعات خود کرده‌اند و هم‌چنین 200 ازدواج از طریق این سامانه به انجام رسیده است.

با توجه به اهمیت موضوع، برآن شدیم تا نکات مثبت و ضعف این اقدام را بررسی کنیم؛ این که این طرح تا چه میزان می‌تواند روش مناسبی برای همسریابی باشد خود جای سوال دارد و هم‌چنین باید امنیت این سامانه نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

بر همین اساس به طور آزمایشی وارد سامانه شدیم تا با فرایند و شیوه عملکرد آن آشنا شویم؛ پس از بررسی به نقاط ضعف این سامانه پی بردیم.

سیدمحمد رضایی، عضو هیئت علمی دانشگاه و مدیر سامانه در گفت‌وگو با ایسنا درباره تعداد اعضای سامانه گفت: سامانه پیوند آسمانی حدود ۲۰ماه است که فعالیت می‌کند که 5000 متقاضی در آن ثبت نام کرده اند و ۲۰۰ نفر در این طرح موفق به ازدواج شدند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که این سامانه چه کمکی در زمینه ازدواج می‌تواند انجام دهد؟ افزود: در فضاهای موجود در جامعه مشکل اصلی ازدواج، توانمندسازی خانواده‌هاست و گاهی جوانان گزینه‌هایی را برای ازدواج انتخاب می‌کنند و خانواده‌ها مانع می‌شوند؛ اگر کمک کنیم تا خانواده‌ها به اطلاعات فرد مقابل دسترسی پیدا کنند، می‌توانند بهترین گزینه را انتخاب کنند. لذا در این سامانه، اطلاعات دختر و پسر توسط خودشان ثبت می‌شود و سپس به خانواده‌ها اعلام می‌شود که فرزندشان در این سامانه ثبت نام کرده‌اند؛ این کار به دلیل اطمینان حاصل کردن از قصد شخص برای ازدواج است.

رضایی با اشاره به ناظران این سامانه تاکید کرد: تمام گروه‌ها یک رابط ناظر دارد تا به روند آشنایی و صحبت‌ها نظارت کند و هرگاه لازم باشد وارد بحث می‌شود و تذکرات و مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهد؛ در این سامانه 60 رابط ناظر حضور دارند که همگی از اساتید دانشگاهی و افراد صاحب نظر انتخاب شده‌اند و آموزش‌های لازم برای انجام این کار را گذرانده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از دختران و پسران در این سامانه عضو شده‌اند و برای مزاحمت‌های احتمالی چه تدبیری اندیشیده شده است؟ گفت: در حال حاضر به ازای هر کاربرگ پسر، سه کاربرگ دختر وجود دارد و این اتفاق کار را سخت می‌کند؛ هم‌چنین گاهی مشاهده شده که افراد برای وقت گذراندن وارد سامانه می‌شوند، به منظور جلوگیری از این اتفاق، یک رابط برای هر کاربر پسر در نظر گرفته شده است و با او در ارتباط است تا از قصد او برای ازدواج اطمینان حاصل کند و اگر شرایط را نداشته باشد از سامانه اخراج می‌شود و امکان ورود مجدد را ندارد.

مدیر سامانه با اشاره به تعداد ازدواج‌های انجام شده از طریق سامانه افزود: در مجموع، 200 نفر از طریق این سامانه ازدواج کرده‌اند که از این تعداد، 120 نفر از روش ربات، 40 نفر از طریق انتخاب کاربرگ از کانال و 40 نفر نیز از طریق رابط پشتیبان و معرفی افراد توسط پشتیبان، موفق به ازدواج شده‌اند؛ هم‌چنین 1800نفر نیز وارد گروه‌های آشنایی شدند که شرایطشان با هم همخوانی نداشت.

وی هم‌چنین در خصوص این‌که ممکن است افرادی اطلاعات غلط وارد سامانه کنند، آیا راستی آزمایی صورت می‌گیرد؟ یادآور شد: در این سامانه راستی‌آزمایی مشخصات صورت نمی‌گیرد و راستی‌آزمایی اطلاعات و تحقیقات بعدی به عهده خانواده‌هاست.

وی با اشاره به مشکل اصلی سامانه گفت: هرماه جلساتی داریم و به این نتیجه رسیدیم که مشکل اصلی این سامانه، ارتباط دختر و پسر خارج از چارچوب گروه است و درصدد هستیم‌ که تدبیری برای جلوگیری از این موضوع اندیشیده شود.

وی با اشاره به اهدافی که برای ساخت این سامانه وجود داشت، افزود: با دو طیف مخاطب دهه ۶۰ و دهه ۷۰ رو به رو هستیم که متولدین دهه 60 نمی‌توانند ازدواج کنند و متولدین دهه 70 نمی‌توانند زندگی خود را حفظ کنند و این یک معضل بسیار بزرگ است؛ باید فضای رها و یله فضای مجازی کنترل شود و ما در این سامانه، رابطه‌ها را به صورت کنترل شده پیش می‌بریم.

دکتر محمدعلی جمشیدی روانشناس و مشاور امور خانواده با اشاره به سامانه ازدواج گفت: شخصیت انسان‌ها مانند یک کوه یخی است و دو سوم آن ظاهرا قابل شناسایی نیست؛ اغلب طلاق‌ها نیز به دلیل این است که شخصیت آن زوج با یکدیگر تطابق ندارد و به دلیل این‌که قبل از ازدواج مشاوره‌های لازم را نگذرانده‌اند و شناخت کافی از یکدیگر ندارند، با مشکل روبه‌رو می‌شوند.

وی افزود: اگر در این سامانه، پس از آشنایی، مشاوره‌های حضوری و دقیق صورت نگیرد، زمینه‌ساز تزلزل خانواده‌ را فراهم می‌کند؛ در طرح‌های این چنینی، اگر درصدد موفقیت هستند، باید مشاوره‌های حضوری و دقیق برای طرفین انجام شود و هم‌چنین خانواده‌ها نیز کامل در جریان قرار بگیرند تا آسیب‌های کمتری متوجه این طرح باشد و موفقیت آن افزایش یابد.

استاد دانشگاه شهید بهشتی تصریح کرد: دخترها دارای احساسات بیشتری هستند و احساسی‌تر تصمیم می‌گیرند و به همین دلیل آن‌ها در معرض آسیب بیشتری در این‌گونه طرح ها هستند؛ هم‌چنین این شیوه معرفی و ازدواج با بافت فرهنگی و مذهبی بسیاری از خانواده‌ها همخوانی ندارد و این خودی مشکل دیگر این سامانه است.

وی اظهار کرد: مسئله‌ای که در این‌گونه طرح‌ها وجود دارد، مکانیزم آشنایی و انتخاب است، اگر مبنای آشنایی بر اساس ربات و چت باشد، آسیب‌های بسیاری می‌تواند داشته باشد، اما اگر به صورت تخصصی و تحت نظر یک مشاور و متخصص باشد، می‌تواند طرح به موفقیت برسد.

جمشیدی تاکید کرد: یکی دیگر از مشکلات این سامانه، عدم راستی‌آزمایی درست است، ابزار راستی‌آزمایی درست در این سامانه وجود ندارد و این موضوع باعث سوءاستفاده‌ها و مشکلات بسیاری می‌شود.

با توجه به بررسی‌های انجام شده، سازندگان و ایده‌پردازان این سامانه با یک نیت خوب و در جهت رفع موانع ازدواج جوانان، اقدام به راه‌اندازی این سامانه کرده‌اند، ولی به نظر می‌رسد که این ایده، نمی‌تواند شیوه مناسبی برای همسریابی و ازدواج باشد و دارای ایرادات بسیاری است.

یکی از ایرادات، عدم کنترل روابط خارج از چارچوب سامانه است، ایجاد مزاحمت‌های احتمالی برای دختران، سوءاستفاده از مشخصات طرف مقابل، عدم استعلام و راستی‌آزمایی، عدم نظارت کافی رابطان گروه و معرفی افراد غیرمرتبط با مشخصات افراد توسط ربات، از دیگر ایرادات سامانه است که فکری به حال آن نشده است؛ به نظر می‌رسد این طرح در شأن و شخصیت جوانان نیست و شاید تفاوتی با سایت‌های همسریابی نداشته باشد.

عدم کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یکی از دلایلی است که امنیت این سامانه را زیر سوال می‌برد؛ هم‌چنین با این شکل از کار، بسیاری از جوانان نمی‌توانند به این سامانه برای در اختیار قرار دادن مشخصات خود، اعتماد کنند.

در این سامانه، 2 هزار نفر تشکیل گروه دادند و تنها 200 نفر از آن‌ها موفق به ازدواج شدند؛ یعنی درصد موفقیت این طرح، تنها 10 درصد در طول بیست ماه بوده است و این آمار مناسب به نظر نمی‌رسد.

در هر صورت ایده‌پردازان این سامانه باید به این ضعف‌ها نیز توجه کنند و درصدد رفع آن برآیند و گرنه آسیب‌های این سامانه به مراتب بیش از فایده‌های آن خواهد بود.

انتهای پیام


برچسب‌ها: ،

بازدید:

کاهش هزینه جستجو در انتخاب همسر برای ازدواج در سایت همسریابی

 

 


امروز فناوری اطلاعات به کمک انسانها آمده تا هزینه جستجو را کاهش دهد و این‌گونه بخشی از هزینه مبادله را کم کند برای مثال در بازار کار بسیار پیش می‌آید که بردی با روحیات و تخصص خاص جویای کار است ولی بنگاه مناسب خود را نمی یابد. در مقابل بنگاه ای هست که دقیقاً کارگری با آن روحیات و تخصص خاص را می خواهد ولی پیدا نمی کند هر دو مناسب هم هستند اما چون از وجود یکدیگر اطلاع ندارند این پیوند برقرار نمیشود گاهی این مسئله موجب می شود فرد متقاضی کار بیکار بماند و به این ترتیب نرخ بیکاری بیشتر از چیزی شود که واقعا اختصاص ظرفیت آن را دارد. گاه نیز تقاضی کار از روی استیصال قبول می کند جایی مشغول به کار شود که مناسب تخصص یا استعداد و قابلیت اش نیست و بنگاه نیز کارگری را به ناچار استخدام می کند که دقیقا متناسب با نیازهای نیست در این حالت دوم هیچ کدام رضایت لازم را ندارند مشابه همین مسئله را می‌توان در بازار ازدواج دیدگاه پسر هایی هستند که تمایل به ازدواج دارند اما دختران مناسب خود را نمی یابند و دخترانی هستند که آمادگی ازدواج دارند ولی پسران مناسبی در مقابل خود نمی بینند در اینجاست که بازار مبادله یعنی ازدواج شکل نمی‌گیرد با وجود اینکه پتانسیل ازدواج به مراتب بیش از ازدواج‌های است که عمل هم رخ میدهد. آنچه در سازوکار ازدواج رخ می‌دهد با آنچه رویا و تمنای آدمیان است فاصله زیادی دارد. رویا و آرزوی آدمیان این است که یک پسر در جستجوی همسر خود ناگهان با زن رویاهایش روبرو شود و زن نیز مرد رویاهای خود را در مقابل خود ببیند و به این ترتیب سلتی بین آنها برقرار شود. برخی متاثر از این رویا تصور می‌کنند یک دیدار عاشقانه و یک پسند جانانه زمینه‌ساز ازدواج است بختانه واقعیت ازدواج به این زیبایی و رویایی نیست که دوست داریم در امر ازدواج سنتی معمولا روند اینگونه است که یک پسر با قبول هزینه جستجو شروع به ارزیابی گزینه‌های می‌کند که در معرض وی قرار دادند در مقابل هر گزینه با خود می اندیشد که این مورد خوب است ولی آیا بهتر نیست هزینه بیشتری بابت جستجو بپردازد تا با یک مورد بهتر روبه‌رو شود؟
فرد با توجه به تخمین یک از گزینه های ممکن پیش روی خود دارد این روند را تا جایی ادامه می‌دهد که تصور می کند امید ریاضی یافتن یک مورد بهتر کمتر از هزینه جستجوست بنابراین همان جا به همان مورد رضایت می‌دهد و اگر طرف مقابل هم رضایت داشته باشد وصلت سر می‌گیرد در کشور ما که دختران به صورت منفرد در ازدواج وارد می شوند وضعیت بحرانی تر است زیرا یک دختر هر کسی را که رد کند با یک عدم اطمینان شدید مواجه می شود که آیا مورد بعدی بهتر از این مورد خواهد بود یا نه وضعیت مورد بعدی وضعیت غیر قطعی است و به همین دلیل یک دختر باید امید ریاضی احتمالات دیگر را با گزینه فعلی مقایسه کرده و تصمیم بگیرد در واقع یک محاسبه عقلانی در تسلیم پسند متقابل و رضایت برای ازدواج قرار دارد.
در مثال مهریه اگر پسرها ناگزیر باشند مهریه بالایی را تعهد کنند نسبت به ورود به قرارداد ازدواج اجرا خواهند داشت و ازدواج به شکل رسمی و قانونی به تعداد کافی رخ نخواهد داد زیرا به صورت طبیعی برخی ازدواج‌ها به طلاق منجر می‌شود و هر کس که تصمیم به ازدواج می‌گیرد با خود خواهد اندیشید که شاید این اتفاق در مورد او نیز رخ دهد بنابراین پیشا پیش از ازدواج سر باز می‌زند به همین قیاس اگر طلاق بیش از حد سخت و با قبح اجتماعی خیلی زیاد همراه باشد افراد در تصمیم به قبول یک پیشنهاد ازدواج مجدد خواهند شد بر خلاف تصور عمومی تسهیل در خروج از پیمان ازدواج موجب تسهیل در ورود خواهد شد!
در ریاضی یاد بودن هزینه های طلاق تبادل نامطلوبی به دنبال دارد مهریه یکی از هزینه های طلاق است اما عواملی چون قبح اجتماعی ونیز ترک شدن کسی که یک بار طلاق گرفته است و برچسب های اجتماعی مرتبط از جمله هزینه های طلاق به شمار می‌رود اگر هزینه طلاق خیلی خیلی زیاد باشد افراد ترجیح می‌دهند در ازدواج نامناسبی که قرار گرفته اند باقی بمانند زیرا هزینه تحمل سختی ناشی از ازدواج نامناسب را کمتر از هزینه طلاق ارزیابی می‌کنند و به اصطلاح گزینه سوختن و ساختن را ترجیح می‌دهند نتیجه این انتخاب از دست رفتن حس نشاط رضایت از زندگی در کل عمر یک نفر می‌تواند تا کرد که در گذشته گرچه نرخ طلاق کمبود به همین قیاس رضایت از زندگی نیز در سطح پایینی قرار داشت آنجا وزرا تحمل پذیر می کرد فراگیر بودن این پدیده بود هر کس که از این وضعیت شکایت داشت و نارضایتی خود را ابراز می کرد در میان که دیگران هم به همین مشکل گرفتارند و در نتیجه به این جمع‌بندی می‌رسید که مشکلی رایج است و چهره های شناخته می‌شد تحمل این پدیده نامیمون آسان می شد.
در دنیای مدرن فرو ریختن قبح طلاق هزینه طلاق را کاهش داده و در نتیجه نرخ طلاق زیاد شده اما در عین حال نرخ ازدواج مجدد و شانس یافتن کسی که سازگاری بیشتری داشته باشد افزایش یافته از سفت شدن پیمان ازدواج می تواند کاهش رضایت و افزایش شانس یافتن فرد سازگارتر را به دنبال داشته باشد اینکه کدام اثر غالب است باید بررسی شود و مشخص گردد رضایت از زندگی در روال های سنتی بیشتر بوده یا در رویه های مدرن.
یکی از پدیده هایی که می تواند برای کاهش هزینه ازدواج و هزینه جستجوی که در ازدواج اتفاق خواهد افتاد بسیار مفید باشد استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی است که از این طریق می توان با استفاده از سایت همسریابی به جستجوی همسر پرداخت و کاهش هزینه جستجو را در امر ازدواج کرد مثل بقیه مواردی که در بالا ذکر شده است را میتوان مو به مو در مورد سایت همسریابی نیز مورد مطالعه قرار داد.


همسریابی

صیغه یابی

سایت سیغه

صیغه یابی

سایت صیغه
http://www.samipatogh.ir

سایت صیغه
http://www.samipatogh.ir

سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی، سایت صیغه
http://www.p30far30.ir

سایت صیغه موقت
http://v55.ir

 


برچسب‌ها: همسریابی،اقتصاد،هزینه جستجو،جستجوی همسر،سایت همسریابی،

بازدید:

ازدواج و همسریابی با نگاهی به اقتصاد خانواده

 


در زمینه ازدواج سخن بسیار رفته است و می توان این مقوله مهم را از هر باب مورد مداقه قرار داد و البته باید توجه کرد که در این زمینه هدف نقش اساسی ایفا می کند. همیشه انتخاب همسر همراه با بیم‌ها و امیدهای مخصوص به خود بوده است. و این از این جهت بسیار ارزشمند است که شما توجه داشته باشید برای ازدواج همیشه امر بسیار مهم تامین اقتصادی یک خانواده از طرف مرد میباشد و تمیز این نکته از این موضوع که آیا در ازدواج زن نیز باید نقش اقتصادی ایفا کند مهم است یا نه و البته ضرورت این امر جای گفت و گوی بسیار خواهد داشت و برای کسانی که میخواهند در همسریابی خویش به این نکته توجه کنند باید بدانند که اصولا نگاه جامعه به همچین موضوعی تاکنون مهجور مانده است و جامعه از این امر غفلت ورزیده است که آیا زنان نیز باید در تأمین اقتصادی خانوار کوشا باشند یا خیر؟
به همین جهت است که گاهی حتی موضوعی به این کوچکی و سادگی در خواستگاری ها تبدیل به یک تابو می گردد و شاید مرد تنها باید به این امر بسنده کند که همسر او اهل قناعت است و یا خیر ؟و انگار تنها مسئله قابل گفت و گو برای زوجین در هنگام انتخاب همسر و جلسات خواستگاری در باب اقتصادی همین موضوع ساده و نگاه ابتدایی می باشد.
در دنیای امروز که زنان همپای مردان به تحصیلات عالیه می پردازند و می توانند حتی در بسیاری موارد در شغل هایی از بیشتر مردان درآمد بهتری داشته باشند،چه مشکلی خواهد داشت اگر مرد نیز بتواند در زمینه تشکیل خانواده و تامین مالی این مقولات به همسر خویش اتکا کند و از او طلب کمک نماید لینک متن به دلیل اشاره به عمر فردی و پیش پا افتاده ای همچون قناعت و مناعت می باشد بلکه همسر خویش را هم پای خود در مقوله اقتصاد خانواده همراه و همسنگر ببیند. همه اینها رامی گوییم تا اشاره کنیم که همان گونه که در عصر مدرن طریقه انتخاب همسر به سبک همسریابی جدیدی تغییر یافته است اولا باید خانواده‌ها نیز بپذیرند که به هنگام ازدواج و در آینده اقتصادی یک خانواده خانوم نیز می تواند نقش اساسی ایفا کند فارغ از نقش مصرف کنندگی.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

آیا همسریابی برای ازدواج از طریق اینترنت و سایت همسریابی ارزش امتحان کردن دارد یا خیر؟

 


چندی چندی قبل فعالیت سایت همسریابی در فضای اینترنت خبرساز شد و باعث گردید تا دوباره موضوع سایت های همسریابی بر سر زبان ها بیفتد.
در کل یک انتخاب خوب برای ازدواج زمانی رخ خواهد داد که هر کدام از زوجین با هوش و درایت خویش و با تکیه بر تدبیر و عقل به شکل محتاطانه به انتخاب مورد مناسب خویش بپردازند تا در دام انتخاب نادرست و همچنین سوءاستفاده صیادان نیافتند. باید خاطر نشان کرد که خطر همسریابی اینترنتی بسیار زیاد است و شاید به امتحان نیاید.
اصولن ازدواج جزء جدا نشدنی زندگی انسانی می باشد و کسانی که قصد یک زندگی همراه با سعادت و خوشبختی دارند باید در امر همسریابی خویش به شکل دقیق و عاقلانه عمل کنند. در این روزها بحث های داغ ازدواج اینترنتی بسیار داغ شده است و جوانان بسیار علاقه نشان می دهند را فکر می کنند که از طریق سایت همسریابی و سایت ازدواج می‌توانند زوج مناسب خویش را با دقت بهتر و در زمان سریع تر بیابند.
اما آیا واقعا چنین چیزی امکان پذیر است و سایت همسریابی می تواند چنین کمکی برای جوانان در امر ازدواج بکند؟
چندی پیش این نظریه مطرح شد که برای آسان کردن ازدواج جوانان بهتر است سایت هایی برای همسریابی و همسرگزینی ایجاد گردد و از طریق آنها دختران و پسران با همدیگر از طریق گفت و گو در فضای مجازی آشنا شوند تا بلکه مسئله ازدواج حل و فصل گردد.
پس از مدتی که از اجرای این طرح گذشت مشاهده گردید که آشنایی درصدی از دختران و پسران به ازدواج انجامید و تا حدودی به جوانانی که به دلیل زندگی خشک نتوانسته بودن همسر مناسب خویش را پیدا کنند و از میان دوستان و آشنایان انتخاب همسر خویش را انجام نداده بودند توانستند از طریق سایت همسریابی و بهترین همسر گزینی این امر را برای خود انجام پذیر بدانند. ولی که مسئله این است که درصد بالایی از این آشنایی ها به ازدواج ختم نشد عده‌ای منجر به دوستی و عده ای منجر به ازدواج سفید و عده ای هم باعث اختلافات فراوان گردید.
در کل اگرچه که از طریق این سایت ها ازدواج هایی رخ داد اما مسئله این است که مشکلات به وجود آمده بیش ازدواج هایی بود که از طریق این سایت ها رخ داد و ما به این نکته رسیدیم که ازدواج از طریق سایت همسریابی امکان‌پذیر است اما آلترناتیو های فراوان دیگری نیز وجود دارد که می‌توانند.
تنها منجر به ازدواج نکردن بلکه مشکلات عدیده‌ای برای اعضا ایجاد کنند.
استفاده از سایت همسریابی به خودی خود در صورت نیت پاک ازدواج داشتن برای هر فرد می تواند مناسب باشد به شرطی که طرف مقابل شما نیز قصد خیانت نداشته باشد و قصد سوء استفاده گری نیز در این بین از میان برود اما به دلیل اینکه در سایت‌های همسریابی هر کسی امکان ثبت نام دارد و بدون اینکه تایید هویت مناسبی از طریق نهادهای قانونی صورت بگیرد این امکان فراهم شده است که همه اعضا بتوانند به سادگی ثبت نام کنند و هرکس مدعیات خویش را مطرح نماید بدون این که صحت و سقم این صحبت ها بررسی گردد احتمال به خطر افتادن هدف بسیار زیاد است.
اصولاً هر ابزاری می‌تواند موجب سهولت کار گردد اما همان ابزار امکان استفاده ناصحیح و البته در روش نامناسب را نیز می تواند فراهم کند.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

در انتخاب همسر از طریق فضای مجازی و به شکل خاص تر سایت همسریابی باید به چه مواردی بسیار دقت کرد؟

 

 

باید به خاطر داشت که انتخاب همسر از طریق اینترنت شاید امر جدیدی باشد اما به شدت رو به گسترش است و با وجود همه هشدارهای کارشناسان امر در زمینه ازدواج این موضوع بسیار جالب توجه برای جوانان در آستانه ازدواج گردیده است. تا آنجایی که نگارنده مطالعه کرده است بیشتر روانشناسان و کارشناسان امر نگاه مناسب نسبت به این نوع از همسریابی ندارند معمولاً آن را محکوم به شکست می‌دانند, البته تا چه حد این امر درست است و صحت دارد تاکنون تحقیقات درست و متقنی انجام نگرفته است, ولیکن این روش از همسریابی برای ازدواج همچنان طرفداران بسیاری دارد و به روز بر تعداد متقاضیان سایت‌های همسریابی افزوده می‌شود. پس بهتر است به جای آستین افشاندن و پاک کردن صورت مسئله یک بار برای همیشه تکلیف خود را با انتخاب همسر از طریق سایت همسریابی و سایت ازدواج مشخص کنیم.
سایت همسریابی و یا همان سایت ازدواج خوب یا بد اکنون جزئی از علایق جوانان در آستانه ازدواج نسبت به یک روش همسریابی خوب شده است و جذابیت خاص خود را همچنان داراست پس بهتر است سعی کنیم هشدارهای لازم و درست را برای کسانی که از این رو شه همسریابی استفاده می کنند ارائه کنید و با گسترش امکانات سایت های همسریابی و نظارت بیشتر بتوانیم میزان کلاهبرداری ها و شیادی های موجود در آن را به شدت کاهش دهیم و این امر امکان پذیر خواهد بود بود اگر ثبت نام در سایت های همسریابی از طریق تایید هویت از طریق مراجع قانونی صورت بگیرد و اصولاً در صورت انجام عمل تایید هویت اعتماد بیشتری نسبت به کارکرده سایت های همسریابی به وجود خواهد آمد.
در درجه دوم باید اشاره کرد که دوره های آموزشی استفاده از سایت همسریابی برای جوانان آماده به ازدواج که طالب استفاده از فضای مجازی و همسریابی اینترنتی هستند بسیار راه کار مناسبی است به نحوی که اشخاصی که دوست دارند انتخاب همسر خویش را از طریق اینترنت و سایت همسریابی انجام دهند بعد از ثبت نام در سایت همسریابی دوره های ایران به شکل مجازی در همان سایت می گذراند و از این طریق گواهینامه گذراندن دوره همسریابی مجازی را می بینند و این دوره آموزشی دارای امتیاز مثبت در سایت برای فرد گذرانده دور خواهد بود و گذراندن این دوره در جلب افراد بیشتر نسبت به این شخص عمل خواهد کرد و این باعث خواهد گشت گزینه های همسریابی برای این شهر بیشتر گردد و البته انتخاب مناسب به ایده آل نزدیک و نزدیک تر شود.
باید خاطر نشان نمود که همه ابزارها اصولاً آسیب های مخصوص به خود را دارند و البته فضای مجازی و همسریابی اینترنتی نیز از این قاعده مستثنا نیست ولیکن با استفاده از فرهنگ سازی درست و آموزش های به جا و تایید هویت از طریق مراجع ذیصلاح می تواند گام مهمی در کاهش کلاهبرداری ها و البته بالا رفتن کیفیت ازدواج در سایتهای همسریابی بگردد.
در اینکه ازدواج امر بسیار مهم و حیاتی برای هر فرد و در نگاه کلی برای جامعه بسیار ضروری و حیاتی است شکی نیست پس بهتر است از همه امکانات برای گسترش این امر که متأسفانه امروزه میزان آن به علل و عوامل خاصی کاهش یافته است اقدام نمود.
مشکلات اقتصادی می تواند عامل بازدارنده مهمی در مورد ازدواج باشد که امروزه جامعه ما با آن دست به گریبان است ولیکن انتخاب همسر از طریق سایت همسریابی فضای مجازی و نیز همسریابی اینترنتی می‌توانند هزینه جستجو را کاهش دهند و این به خودی خود می‌تواند باعث گردد که هر شخصی با گزینه مناسب خود ازدواج کنند و در یک جامعه آماری بالا مطمئنا تعداد بیشتری از افراد وجود دارند که می‌توانند مناسب یکدیگر باشند.
فرض است که جامعه ما نسبت به این امر بسیار حساس است پس بهتر است مسئولین امر به جای این که مدام در پی نفعی چنین روشی برای همسر یابی باشد برای بهتر و بهتر شدن آن سامان نوبی بیندیشند و سامانه همسریابی و همسرگزینی راه فعال نمایند.

 


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

عشق چیست و نقش آن در همسریابی چگونه است؟


عشق همان دوست داشتن است ولی در حد زیاد در حد افراط اگرچه خیلی از مردم آن را برای دوست داشتن خیلی زیاد هر چیزی استفاده می کنند به مانند عشق مادر به فرزند و یا عشق به وطن و همچنین عشق به خدا اما به هر حال اصل معنای عشق ارتباط عاطفی و روانی بین دو انسان برای برقراری رابطه جنسی است و به عنوان یک محرک اولیه برای انتخاب همسر و همسریابی می باشد. عشق برای آمیزش جنسی مانند اتش فراوان برای نوشیدن آب است. آدم بسیار تشنه از نوشیدن آب لذت بسیار فراوانی می برد و حذف بیشتری از آن می‌برد و آب برای او بسیار گوارا تر است. و عشق این چنین وارد روانشناسی شد.
در روانشناسی دو نظریه برای عشق مطرح می‌کنند یکی از نظریات مربوط به اروین یالوم روانشناس آمریکایی استاد دانشگاه استنفورد است. در این نظر که به گرایش روانشناسی هستی گرایانه معروف است،انسان را موجودی تنها می داند و انسان برای تحمل این تنهایی نیاز به عشق دارد تا به نوعی این تنهایی را فراموش کند.
نظریه دوم تئوری روانشناسی تکاملی می باشد که از وادی دیگری به عشق نگاه می کند و عشق را نیاز و انگیزه عاطفی می‌داند به نوعی که عشق انسان را به سمت ارتباطی در جهت انتقال ژن و بقای نسل ترغیب می کند. یعنی هورمون های بدن انسان نه تنها از نظر جسمی نیازمند ارتباط جنسی می نماید بلکه از نظر روانی نیز انسان را به چنین ارتباطی نیازمند می‌کنند و این نیاز عشق نام دارد.
افلاطون می گوید عشق در حالت نیاز زندگی می کند یعنی عشق یک نیاز است. یک نیاز به یک انگیزه برای رسیدن به چیزی و یک ناآرامی در روان آدمی است و قدرت عاطفی عشق علت بسیاری از رفتارهای خوب و بد انسان می باشد.رفتارهایی به مانند از جان گذشتگی در برابر معشوق تا رفتار ناشی از افسردگی و خودکشی در برابر شکست در مقوله عشق ونیز قتل و جنایت که در طول تاریخ بسیار فراوان دیده شده است.
عشق وارد فلسفه نیز شده است و همواره خداباوران به دنبال یافتن نشانه ای از ملکوت در زندگی دنیوی هستند و به هر موضوع مبهم و ناشناخته ای متوسل شدند دانش آن دهند که بسیاری از مسائل با امور مادی قابل توجیه نیست و احتمالا توجیه گران عشق و مقوله عشق ورزی و عشق پرستی می باشد.
برخی فلاسفه عشق را ماورای ماده می دانند و آن را غیرقابل توجیه با تکامل داروین می‌داند. عشق به عنوان یک احساس عاطفی انسان کاملا فیزیکی می باشد و کاملا علمی می باشد و هر آنچه با رابطه جنسی در ارتباط باشد و به تولید نسل بعد ارتباط داشته باشد با تکامل داروین به احتمال زیاد قابل توجیه می باشد. به این ترتیب عشق وارد علم نیز شده است و از طریق اندازه گیری مشاهده و آزمایش و تاثیرات و تاثیراتی که بر روی ذهنیت و جسم انسان می‌گذارد و آنها را علم قابل اندازه‌گیری می‌داند مورد بررسی قرار گرفته است.
همه مطالبی که در مورد عشق گفته شده است به طرز اعجاب انگیزی قابل مشاهده است و تاثیراتی که بر روی جسم انسان می گذارد و از طریق هورمون ها قابل اندازه گیری گشته است. برای مثال مثل معروفی وجود دارد که عشق انسان را کور می نماید انسان در فراق معشوق شعله‌های عشق او بیشتر می‌گردد و اینها همه به طور علمی قابل مشاهده است.
بخش های ابتدایی مغز که در انسان وجود دارد و در همه پستانداران مشترک است و قسمتی از آن راVTA می‌گویند به نیاز و خواهش و تمنا مربوط است و انگیزه و تمرکز مدیریت می کند و این بخش تولید کننده دوپامین مغز میباشد و آن را به قسمتهای مختلف مغز ارسال می کند برای نمونه مصرف کوکائین باعث تولیدVTA می‌گردد. تصویر برداری ام آر آی نشان داده است عشق شدن نیز موجب فعالیت این بخش از برمی‌گردد و تولید دوپامین را به به شکل بسیار زیادی افزایش می‌دهد و آن را به تمام قسمتهای مغز ارسال می‌کند و احساسات عاشقانه در انسان فوران می نماید.
عشق هم نوعی اعتیاد است و این اعتیاد را می توان یک اعتیاد بسیار قوی ذهنی و فکری نام نهاد. چنان معشوق در من عاشق جا خوش می کند که به صورت یک وسواس فکری ذهن عاشق را به خود مشغول می‌کند و تا زمانی که عاشق به معشوق نرسد این وسواس می تواند شدید و شدیدتر گردد. درست به مانند مکانیزم اعتیاد در مغز شخص معتاد.
عشق می‌تواند قدرت اراده و تصمیم عاشق را کاملا در دست بگیرد.
به گفته دکتر هلن فیشر دانشمند و محقق رفتار انسان سه سیستم مغزی برای همسریابی و انتخاب همسر در انسان تکامل یافته اند تا برای او زوج مناسب خویش را انتخاب نمایند.
اولین سیستم سیستم محرک جنسی میباشد که این سیستم انسان را به برقراری ارتباط می‌دهد اما ارتباط انسان را متمرکز به یک شریک زندگی نمی نماید. و در حقیقت تنوع طلبی خاصیت همچین سیستمی می باشد.
دومین سیستم مغزی حس عشق رویایی می باشد،همان عشق رمانتیک که هم انرژی زا می باشد و هم تمام تمرکز خویش را بر روی یک معشوق متمرکز می کند.
سومین سیستم سیستم حس وابستگی به شریک زندگی می باشد،که موجب دوام ارتباط با شریک زندگی خواهد بود اگر چه که همه حیوانات انتخاب همسر را دارا می باشند اما سیستم عشق در برخی از پستانداران دیده شده است اما در حیوانات عشق چندان جدی نیست و مدت اش بسیار کوتاه است.

اگرچه که معمولاً یکتا سه سال بعد از ازدواج دو عاشق و معشوق میزان دوپامین مغز کاهش پیدا میکند اما به طور علمی دیده شده است که گاهی عشق بین زوجین تا ۲۵ سال نیز جاری است و دوام طولانی دارد. اثر عشق محدود به دوپامین نیست بلکه عشق علاوه بر افزایش دوپامین موجب کاهش سروتونین و افزایش نورا آدرنالین می‌شود. عاشقی فرآیند بسیار پیچیده ای در مغز می‌باشد که همچنان جای تحقیق بسیار برای آن وجود دارد.
و البته عشق در ادبیات
عشق وارد ادبیات شد به گونه ای که اشعار عاشقانه مشتاقان فراوان دارد رمانهای عاشقانه فروش فراوانی می کنند و همین ادبیات به انسان می گوید که عشق چیست. البته به عشق ارزش می دهد و به انسان می گوید که چگونه عاشق گردد. به گونه ایست که جوانی که به سن بلوغ میرسد در به در به دنبال موردی برای عشق و عاشق شدن می گردد. ادبیات چنان جا انداخته است که عشق موجود بسیار زیباییست عالیست بی نظیر است دوست داشتنی است و عشق معنای اصیل زندگی می باشد. به گونه‌ای القا می‌کند که اگر عاشق نگردی در زندگی هیچ نفهمیده ای و به عبارتی اصلا زندگی نکرده ای.
عاشق شو ارنه روزی کار جهان سرآید
ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
در واقع همان گونه که با هنر زندگی زیباست و انسان نیازمند هنر است اما بسیاری از انسان ها بدون توجه به هنر زندگی می‌کنند و مشکلی نیز ندارند پس مسئله این نیست که باید عاشق بگردیم و اگر کسی عاشق نشده باشد انگار کلاً زندگی نکرده است آنگونه که ادبیات ما بدان اشاره می کند. انسان نیازمند عشق است با عشق زندگی برای انسان زیباتر است و لذت آن بیشتر است اما زندگی بدون عشق بی معنا نیست. البته به گونه ای جاافتاده است که عشق برای از مافوق عقل است علت هستی معنای زندگی است شاید اینها توصیفات اغراق‌آمیز ایست که ادبیات وارد مقوله عشق و معنا بخشی به آن کرده است.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

فرصت انتخاب همسر در فضای مجازی و همسریابی اینترنتی

 

پر اهمیت ترین بخش ازدواج مربوط به طریقه انتخاب همسر میباشد و به نوعی می توان انتخاب همسر را پایه و اساس بخش اصلی زندگی انسان که همان تشکیل خانواده میباشد،برشمرد.
پس ما به این نکته رسیدیم که باید اهمیت ویژه ای برای انتخاب همسر قائل شویم از گذشته های دور طریقه های مختلف همسریابی برای انسانها مهم بوده است و البته این انتخاب همیشه عقلانی نبود و معمولاً مبتنی بر احساس و علاقه که به نوعی وابستگی آن به عشق تعبیر می شود نقش اساسی در همسریابی برای ازدواج در انسان ایفا کرده است.
البته همه عشق ها به ازدواج ختم نشده است و نیز همه ازدواج ها عاشقانه نبودند،اما می توان؛عنصر عشق در انسان را یکی از نیرومندترین جنبه های وجودی هم از باب روانی و هم از باب بیولوژیک برشمرد و در مورد آن تحقیق کرد.
اما به مرور انسان ها دریافتند که اگرچه که عشق مهم است اما معمولا بعد از ازدواج آنچه که اهمیت دارد طریقه درک متقابل در زوجین می باشد و به این نتیجه مهم رسیدند که ازدواج های مبتنی بر عقلانیت همراه با عشق و احساس برای بقای زندگی مشترک و سعادتمندی زوجین پر اهمیت تر است ازدواج هایی است که مبتنی بر احساس های لحظه ای و عشق های در یک نگاه صورت گرفته است. شاید افسانه نیمه گمشده انسان در ازدواج و عشق واقعا وجود داشته باشد اما حتی به فرض وجود چنین نیمه گمشده ای طریقه یافتن آن از بین انسان های محدود اطراف من ممکن است یا خیر؟
معمولا از گذشته تا به حال انتخاب های انسان برای ازدواج محدود به اشخاصی بوده است که در دسترس او بوده و شناخت بصری و دیداری او داشته‌اند اما امروزه خوشبختانه می توان با استفاده از گستردگی فضای مجازی به شیوه ساده تری به جستجوی همسر پرداخت و جامعه آماری گسترده‌تری را در باب انتخاب همسر مورد توجه قرار داد.
البته همسریابی برای ازدواج از طریق فضای مجازی و اینترنت و به شکل خاص طرح از طریق سایت همسریابی مورد نقد جدی بسیاری از روانشناسان از باب فردی و نیز جامعه شناسان از باب اجتماعی قرار گرفته است و این نو همسریابی را چندان قابل توصیه نمی دانند. علت آن را نیز معمولا ن به شناخت های سطحی و نسبی در فضای مجازی نسبت می دهند و نیز اینکه اشخاص در فضای مجازی معمولاً شخصیت واقعی خود را بالاتر و شایان توجه تر است دنیای واقعی تصویر می کنند و تصورات شکل گرفته در ذهن مخاطب معمولاً آن چیزی نیست که در دنیای واقعی شاهد آن خواهند بود.
ونیز یکی از آسیب های مهم همسریابی از طریق فضای مجازی و سایت همسریابی این است که معمولان افراد برای نیت خود هزینه نمی پردازند و هر شخصی میتواند با ثبت نام در سایت همسریابی بدون داشتن نیت ازدواج برای افرادی که با نیت واقعی و درست ازدواج ثبت نام کرده اند،مسئله و مشکل بیافریند و چه بسیار اشخاص پاک که با نیت ازدواج در سایت همسریابی ثبت نام کرده اند ولیکن در دام شیادان و اخازانی افتاده اند که تنها با نیت نادرست و پلید وارد این سایت ها گشته اند. اما باید خاطر نشان کرد که ما معتقدیم سایت همسریابی با کارکرد درست و تایید هویت ثبت نام کنندگان به طریق قانونی و از طریق مراجع ذیصلاح بتواند کمک بزرگی به همسریابی برای افراد نماید و هزینه جستجو را کاهش دهد و افراد بتوانند با انتخاب عقلانی همسر از طریق اینترنت به یک انتخاب درست برسند.


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

همسریابی از طریق اینترنت و سایت همسریابی چه امکانی برای کاربران فراهم می کند و چه آسیب هایی را می‌تواند شامل شود؟

 

چند مدتی است که سایت های همسریابی برای انتخاب همسر در اینترنت به شدت رواج یافته اند و با اقبال کاربران مواجه گردیده اند در این میان در بین کارشناسان امر اختلاف نظر فراوانی در مورد استفاده صحیح از امکانات چنین سایت هایی وجود دارد و اصولا عده ای از کارشناسان سایت همسریابی را گزینه مناسبی برای انتخاب همسر در امر ازدواج نمی دانند و عده ای دیگر از کارشناسان استفاده صحیح از سایت همسریابی را منوط به افزایش سطح امکانات و نیز امنیت روانی و اطلاعات کاربران و نیز تایید هویت درست در این سایت ها می دانند.
در این میان آمارها نشان می‌دهد که با این روند کنونی استفاده از سایت همسریابی بیشتر از اینکه مورد استفاده درست در زمینه ازدواج قرار گیرد محملی برای شکل گیری جرایم متعدد در زمینه فریب برای ازدواج و اخاذی های متناوب گردیده است.
گروه شیدایی ضمن صحبت در زمینه سایت همسریابی با کارشناسان به این نتیجه رسید که بسیاری از کارشناسان متفق القول عدم نظارت صحیح نهادهای قانونی بر روی سایت همسریابی را علت استفاده ناصحی و به وجود آمدن جرائم در همسریابی اینترنتی می‌دانند.
سایت های همسریابی هم برای ازدواج دائم و هم برای ازدواج موقت می توانند فعالیت داشته باشند و از نظر شرعی مشکلی نخواهند داشت ولی این امر منوط به افزایش امکانات مورد نظر ونظارت‌های قانونی و حقوقی ونیز وجود کارشناسان برای مشاوره در امر ازدواج برای اینگونه سایت ها می‌دانند.
در کشاکش این روزهای پر تلاطم اقتصادی ادواج می‌تواند به شدت کاهش می یابد و البته نقش اقتصادی تاثیر خود را در کاهش ازدواج دائم نشان دادند و آمارها به ما می‌گویند که کاهش سریع نرخ ازدواج و سیر نزولی آن نسبت به سالهای قبل و عامل مهمی چون کاهش سطح رفاه و سطح درآمد و تورم و رکود بیش از اندازه بر می گردد و کاهش قدرت خرید مردم باعث گردیده است که برای همسر یابی نیز اقدام نمایند ازدواج دائم را حداقل تا زمانی که شرایط خویش را مناسب ببینند به تعویق بیندازند. در این میان میل به ازدواج موقت بسیار افزایش یافته است و بسیاری از جوانان برای حل مسائل عاطفی و جنسی پیش و به گناه نیفتادن در این زمینه روی به ازدواج موقت می آورند.
سایت های همسریابی نه تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارند بلکه ازدواج موقت را نیز مد نظر گرفته‌اند و برای آن امکانات مناسبی فراهم کرده‌اند ولیکن باز همان آسیب‌هایی که برای ازدواج دائم در سایت همسریابی وجود دارد به شکل عمیق‌تری در قسمت ازدواج موقت و همسریابی آن دیده می شود.
توسعه یک کشور منوط است به داشتن امنیت روانی و امنیت اقتصادی و به تبع آن شکل گیری یک خانواده به عنوان کوچکترین اجزای سازنده ی جامعه و تربیت و آموزش و پرورش صحیح نسل جدید که فردا وارد بازار کار خواهند گردید و نقش مولد را در تولید در این جامعه ایفا خواهند کرد. ولیکن امروز با کاهش نرخ ازدواج که دلایل آن ذکر شد در یک روند کند نسبت به توسعه کشور قرار گرفته ایم و شاید بتوان با نظارت مناسب در روند انتخاب همسر برای ازدواج در سایت همسریابی گامی در جهت تسهیل هزینه جستجو و مبادله در زمینه ازدواج برداشته باشیم و این امر خود می‌تواند گره ای از هزاران گره موجود باز کند.همسریابی آذربایجان شرقی

همسریابی استان آذربایجان غربی

سایت همسریابی اردبیــل

سایت همسریابی اصفهـان

سایت همسریابی استان ایــلام

سایت همسریابی بوشـهر

سایت همسریابی تهـران

سایت همسریابی چهار محال و بختیاری

سایت همسریابی خراسان شمالی

سایت همسریابی استان خراسان رضوی

سایت همسریابی خراسان جنوبی

سایت همسریابی استان خوزستان

همسریابی استان زنجــان

همسریابی سـمنـان

همسریابی استان سیستان و بلوچستان

سایت همسریابی فــارس

سایت همسریابی استان قـزوین

سایت همسریابی قـــم

همسریابی کردستان

همسریابی استان کرمان

سایت همسریابی استان کرمانشاه

همسریابی کهگیلویه و بویر احمد

همسریابی استان گلسـتان

استان گیـلان

استان لرستان

سایت همسریابی استان مازندران

سایت همسریابی استان مرکـزی

سایت همسریابی هرمزگان

همسریابی همـدان

همسریابی یـــزد

سایت همسریابی البرز

 


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

همسریابی از طریق اینترنت و سایت همسریابی چه امکانی برای کاربران فراهم می کند و چه آسیب هایی را می‌تواند شامل شود؟

 

چند مدتی است که سایت های همسریابی برای انتخاب همسر در اینترنت به شدت رواج یافته اند و با اقبال کاربران مواجه گردیده اند در این میان در بین کارشناسان امر اختلاف نظر فراوانی در مورد استفاده صحیح از امکانات چنین سایت هایی وجود دارد و اصولا عده ای از کارشناسان سایت همسریابی را گزینه مناسبی برای انتخاب همسر در امر ازدواج نمی دانند و عده ای دیگر از کارشناسان استفاده صحیح از سایت همسریابی را منوط به افزایش سطح امکانات و نیز امنیت روانی و اطلاعات کاربران و نیز تایید هویت درست در این سایت ها می دانند.
در این میان آمارها نشان می‌دهد که با این روند کنونی استفاده از سایت همسریابی بیشتر از اینکه مورد استفاده درست در زمینه ازدواج قرار گیرد محملی برای شکل گیری جرایم متعدد در زمینه فریب برای ازدواج و اخاذی های متناوب گردیده است.
گروه شیدایی ضمن صحبت در زمینه سایت همسریابی با کارشناسان به این نتیجه رسید که بسیاری از کارشناسان متفق القول عدم نظارت صحیح نهادهای قانونی بر روی سایت همسریابی را علت استفاده ناصحی و به وجود آمدن جرائم در همسریابی اینترنتی می‌دانند.
سایت های همسریابی هم برای ازدواج دائم و هم برای ازدواج موقت می توانند فعالیت داشته باشند و از نظر شرعی مشکلی نخواهند داشت ولی این امر منوط به افزایش امکانات مورد نظر ونظارت‌های قانونی و حقوقی ونیز وجود کارشناسان برای مشاوره در امر ازدواج برای اینگونه سایت ها می‌دانند.
در کشاکش این روزهای پر تلاطم اقتصادی ادواج می‌تواند به شدت کاهش می یابد و البته نقش اقتصادی تاثیر خود را در کاهش ازدواج دائم نشان دادند و آمارها به ما می‌گویند که کاهش سریع نرخ ازدواج و سیر نزولی آن نسبت به سالهای قبل و عامل مهمی چون کاهش سطح رفاه و سطح درآمد و تورم و رکود بیش از اندازه بر می گردد و کاهش قدرت خرید مردم باعث گردیده است که برای همسر یابی نیز اقدام نمایند ازدواج دائم را حداقل تا زمانی که شرایط خویش را مناسب ببینند به تعویق بیندازند. در این میان میل به ازدواج موقت بسیار افزایش یافته است و بسیاری از جوانان برای حل مسائل عاطفی و جنسی پیش و به گناه نیفتادن در این زمینه روی به ازدواج موقت می آورند.
سایت های همسریابی نه تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارند بلکه ازدواج موقت را نیز مد نظر گرفته‌اند و برای آن امکانات مناسبی فراهم کرده‌اند ولیکن باز همان آسیب‌هایی که برای ازدواج دائم در سایت همسریابی وجود دارد به شکل عمیق‌تری در قسمت ازدواج موقت و همسریابی آن دیده می شود.
توسعه یک کشور منوط است به داشتن امنیت روانی و امنیت اقتصادی و به تبع آن شکل گیری یک خانواده به عنوان کوچکترین اجزای سازنده ی جامعه و تربیت و آموزش و پرورش صحیح نسل جدید که فردا وارد بازار کار خواهند گردید و نقش مولد را در تولید در این جامعه ایفا خواهند کرد. ولیکن امروز با کاهش نرخ ازدواج که دلایل آن ذکر شد در یک روند کند نسبت به توسعه کشور قرار گرفته ایم و شاید بتوان با نظارت مناسب در روند انتخاب همسر برای ازدواج در سایت همسریابی گامی در جهت تسهیل هزینه جستجو و مبادله در زمینه ازدواج برداشته باشیم و این امر خود می‌تواند گره ای از هزاران گره موجود باز کند.


برچسب‌ها: سایت همسریابی،ازدواج،همسریابی،سایت ازدواج،همسر،ازدواج موقت،ازدواج دائم،

بازدید:

چگونه باید از سایت همسریابی در مورد ازدواج به نحو احسن استفاده کنیم و انتخاب همسر از فضای مجازی و همان همسر یابی اینترنتی می تواند مفید باشد؟

این روزها تب استفاده از سایت های همسریابی و فضای مجازی برای انتخاب همسر در ازدواج بسیار گرم است و در جامعه در حال گذار از حالت سنتی به مدرن ایران این امر نگاه نوینی نسبت به انتخاب همسر تلقی می گردد و از دیدگاه جامعه سنتی ما بدعت مدرنیست که دامنگیر جامعه ما شده است. در کل نسبت به انتخاب همسر در ازدواج می تواند با هر طرح نوین مخالفت ورزد. بسیار خوانده ایم و شنیده ایم که فضای مجازی در جامعه ما در کل چیز مناسبی نمی باشد و بسیاری مخالف رواج شبکه های اجتماعی و سایت های همسریابی هستند البته باید متذکر گردیم که با هیچ ابزار مدلی نمی توان تا آخر مبارزه کرد و سرانجام کار این نگاه سنتی است که تسلیم نگاه مدرن و ابزارهای مدرن خواهد گردید. اینترنت به عنوان یک ابزار مدرن که نقش اساسی در تعیین میزان آگاهی جامعه ایفا می کند و به نوعی رسانه های رسمی را به محاق برده است سرانجام پس از سال‌ها کشمکش جایگاه خود را مستحکم نموده است و نسل جوان ایران از این ابزار در حالت فراگیری استفاده می کنند و با این وجود آیا امکان پذیر است که این نسل جوان که دسترسی به اینترنت را جزو ضروریات زندگی خویش تلقی می کنند از استفاده در زمینه های مختلف بازداشت؟
این سوالی است که ذهن جامعه شناسان و اقتصاددانان جامعه را به خود مشغول داشته است و از آنجایی که تجربه نشان داده است که امکان مبارزه با یک ابزارجدیدی در حد بیش از چند سال وجود ندارد و فراگیر شدن ابزارهای مدرن حتمی است پس باید بیشتر از اینکه به مخالفت با امکانات مدرن ای که جهان جدید در اختیار ما می‌نهد در بومی کردن و فرهنگ سازی بومی نسبت به ابزارهای جدید و امکانات مدرن جهد فراوان کرد.
پس بهتر است به جای این که مدام در مورد آسیبهای شبکه های اجتماعی و فضای مجازی صحبت کرد با یک سیاست ساختاری صحیح در جهت فرهنگ سازی آموزشی از پایه های ابتدایی این سیل بنیان افکن را در جهت فرصت های صحیح هدایت نمود.
سایت های همسریابی نیز به تبع وجود اینترنت نیاز انسان به انتخاب همسر شکل گرفته‌اند و نباید از این سایت ها به عنوان تهدید یادکرد بلکه بهتر است با نظارت صحیح چه از نظر نهادهای ذیصلاح و چه از نگاه خانواده ها در جامعه به درستی استفاده از این سایتها در امر انتخاب همسر برای ازدواج دست یافت.
در اینجا قصد آن داریم نکاتی را در باب همسریابی اینترنتی از طریق سایت های ازدواج بیان کنیم تا مخاطبان گرامی با اطلاعات کافی و نگاری درست در چنین سایت هایی ثبت نام کنند و با شناختن آسیب های موجود روش صحیح استفاده از سایت همسریابی را بدانند.
برای استفاده از سایت همسریابی بهتر است که همیشه بهترین نامطمئن به کاربران این سایت بنگریم و تنها و تنها زمانی از مدعیان مطرح شده در سایت همسریابی از طریق کاربران اطمینان حاصل کنیم که همه این موارد را در دنیای واقعی و از طریق آزمون های مطمئن بیازماییم. متاسفانه به دلیل عدم نظارت و تایید هویت از جانب نهادهای قانونی هر کسی امکان ثبت نام با حرف نام غیر واقعی در چنین سایت هایی را دارد پس حتما باید به طریق محافظه کارانه رفتار نموده و تا زمانی که طبق آزمون های گفته شده در دنیای واقعی کسی ایرانی نیازموده ایم به هیچ وجه اعتماد نکرده و مسائل شخصی که امکان سوء استفاده دارد را برای کسی آشکار نکنید و در ضمن یقین بدانید هر کسی که قصد دارد با جلب نظر شما و ایجاد علاقه درخواست مبلغی از شما نماید به یقین کلاهبرداری بیش نیست بلافاصله پس از این امر ارتباط خود را با این فرد قطع کنید و در صورت وجود امکانات بلاک در سایت همسریابی این شخص را بلاک نموده و گزارش آن را به قسمت پشتیبانی سایت همسریابی ارائه کنید.
تا زمانی که شخصی را در فضای حقیقی و دنیای واقعی ندیده و نیازموده اید به هیچ وجه علاقه مند نگردید و اجازه ندهید که اگر عشقی قرار است در دل شما به وجود بیاید این علاقه بدون امتحان و آزمایش وبدون عقلانیت رخ دهد بلکه اگر با کسی در سایت همسریابی صحبت نمودید و متوجه شدید که نگاه همسان و باور های یکسان دارید و از کلیت وجود کسی خوشتان آمده است اما این شخص را تنها و تنها در فضای مجازی دیده اید بهتر است دست نگه داشته و مهری بر در دل خویش زده و به این شخص را جز به محک آزمون در دنیای واقعی،علاقه مند نگردید.
توصیه های فراوانی وجود دارد که معمولاً در خود سایت های همسریابی بیان شده است و شما را از اعتماد و اطمینان بر حذر داشته است بهتر است تمام نکات یاد شده در سایت همسریابی را مطالعه کنید و بدون ترس اما محافظه کارانه و با رعایت تمامی جوانب امر در سایت‌های همسریابی فعالیت کنید.
امید است که بهترین انتخاب نصیب شما گردد و آن نیمه گمشده خویش را یا از طریق سایت همسریابی و یا در دنیای واقعی به طریق معمول بیابید.


شیدایی

سایت ازدواج

سایت صیغه یابی

سیقه

همسریابی شیدایی
http://www.samipatogh.ir/

همسریابی

سیغه

سیغه

 


برچسب‌ها: سایت همسریابی، همسریابی، شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی، شیدایی، همسریابی، همسریابی شیدایی، سایت شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی، همسر یابی، سایت همسر یابی، سایت همسرِیابی، همسر یابی شیدایی، سایت ازدواج، شیدای، شیدایی همسریابی، همسریابی، سایت شیدای، سایت همسریابی شیدایی جدید، سایت همسر یابی شیدایی، ازدواج دائم، همسریابی شیدایی، شیدا، همسریابی شیدای، adnhdd، سایت شیدایی، همسریاب، همسر یابی شیدای، سایت ازدواج شیدایی، کانال همسریابی شیدایی، بهترین سایت همسریابی، سایتهمسریابی، همسریابی شیدائی، شیدایی همسر، سایت شیداییی، همسریابی دائم، همسریابی شیدایی، ازدواج دایم، ازدواج موقت شیدایی، همسر یابی، شیدایی صیغه، سایت شیدایی همسریابی، سایت همسر یابی، سایت همسریابی شیدایی، sheydayi، سایت ازدواج دائم شیدایی، سایت همسریابی شیدایی، شیدایی همسریابی موقت، شیدایی همسر یابی، سایتهای همسریابی، سایت.همسریابی.شیدایی، سایت همسریابی شیدای، سایت همسریابی ازدواج دائم، همسریابیشیدایی، شیدایی همسریابی، همسریابی adnhdd، همسریابی با شماره موبایل، سایت شیدایی ازدواج، سایت شیدایی ازدواج موقت، سایت ازدواج، شیدایی ازدواج، ازدواج شید،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]